דלתות כניסה פלדיניום פרימיום – זכוכית

דלתות כניסה מעוצבות פלדיניום בשילוב חיפוי מלא/חלקי של פסי זכוכית מעוצבים.

דלתות כניסה הייטק – ליהנות מדלתות מהעתיד

בעשרים השנה האחרונות, לערך, נכנס לעולם העיצוב מושג חדש, הייטק. אנחנו מכירים את המושג הזה ממדורי הכלכלה והחדשות בכלל, משוק העבודה ובכלל מהשיח הציבורי אודות חברות ישראליות מצליחות, אקזיט, טכנולוגיה מתקדמת ועוד.
אך למושג הייטק, בעיניי רבים, יש גם מקום בכל מה שקשור לעולם העיצוב, אנחנו מכירים דגמים של מטבחי הייטק, דגמים של ריהוט הייטק וכן דגמים של דלתות כניסה הייטק. דלתות אותן אנחנו יכולים למצוא הן במבנים פרטיים והן במבנים עסקיים ואחרים. אנחנו יכולים למצוא דלתות כניסה הייטק, הן בכניסה לבנייני מגורים, והן בכניסה לדלתות כניסה לבית.

מה הכוונה דלת הייטק

יש לכך שני הסברים עיקריים, הראשון, עיצוב בקווים מסוימים, עיצוב ישר, אלגנטי, עיצוב מודרני, שימוש במתכות וברזלים, יש הטוענים שמדובר בעיצוב קר, אחרים טוענים שמדובר בעיצוב יעיל, פרקטי, שלא מחפש אך ורק להציג את היופי אלא את הנוחות והאיכות.
ההסבר השני הוא, דלתות כניסה הייטק הוא גם משהו שמסמל טכנולוגיה מתקדמת. הרי כשאנחנו חושבים על הייטק, אנחנו חושבים על אמצעים משופרים, אמצעים מהעתיד. כך גם בדלתות. בין אם במדובר במערכת נעילה אלקטרונית ייחודית. אנחנו נראה את זה הן בדלתות כניסה למבנה והן בדלתות כניסה לבית.

דלתות כניסה הייטק

היכן ניתן לשלב דלתות כאלה

לא כל מבנה יכול להתאים לדלתות כניסה הייטק, צריך לומר את האמת. מבנים ישנים, פחות יתאימו לקונספט, וייתכן אפילו שדלתות כאלה עלולות להרוס את העיצוב שלהם.
לעומת זאת, מבנים חדשים, יותר יתאים להם דלתות כניסה הייטק מאשר דלתות קלאסיות, דלתות כבדות, בעיצוב של פעם.

כיצד מתאימים דלתות למבנה

אם אתם מעוניינים בדלתות כניסה הייטק, עליכם לחשוב, כיצד ניתן להתאים אותן למבנה. לא רק מבחינה טכנולוגית אלא גם מבחינת עיצוב. דלת כזו יכולה להגיע בצבעים כמו אפור, חום, לבן, היא יכולה לכלול מערכת נעילה מיוחדת. כל זה צריך להיות מותאם למבנה.

אצלנו רוכשים דלת הייטק

אנחנו בדור דיזיין החברה המובילה בישראל, מציעים לכם דלתות כניסה הייטק במחירים נוחים, צרו איתנו קשר בטלפון טלפון 1-700-500-580.
דלתות כניסה הייטק

מבצעים על דלתות כניסה

Why-Doordesign-Banner

עוד על דלתות כניסה פלדיניום – סדרת זכוכית

סדרת דלתות כניסה זו מבוססת על דלת פלדיניום היחודית שלנו שבזכות המבנה היחודי שלה מאפשר לנו לשלב חיפוי נוסף של יחידות זכוכית בשילוב לוחות ACP ברמת גימור מושלמת. המסגרת שמרכיבה את בסיס הדלת פותחה במיוחד עבור דלת הפלדיניום כדי לקבל רמת גימור מושלמת לכל החלקים שמרכיבים את הדלת כולל פס האטימה והמברשות.

יחידות הזכוכית מעוצבות בצורת פסים אנכיים/אופקיים בהתאם לדגם הדלת עם פסי הפרדה מאלומיניום מצופה אנודייז לגימור יוקרתי. הפסים מגיעים בשלוש אפשרויות הניתנות לבחירה על ידי הלקוח.

ההבדל העיקרי ביניהם הוא רמת ההדגשה של הפס.:

פסי הפרדה לבחירה

הזכוכיות צבועות בצבע לפי בחירת הלקוח מתוך קטלוג צבעים זכוכיות של דור-דיזיין. כמו כל דלתות הכניסה של דור-דיזיין גם סידרה זו כוללת מנעול רב בריחי וצילינדר איכותי מהמובילים בשוק המנעולים בישראל.

הצג כפתורים
הסתר כפתורים