ברוכים הבאים לדור דיזיין

דור-דיזיין היא חברה העוסקת בעיצוב וייצור דלתות כניסה מעוצבות.
לדור-דיזיין ניסיון של קרוב ל-30 שנה בתחום דלתות כניסה וכיום היא אחת החברות המובילות בתחום. עם השנים דור דיזיין רכשה לעצמה מוניטין רב בענף בזכות רמת האיכות והשרות של מוצריה ובמיוחד בתחום היצירתי והעיצובי. דור דיזיין משקיעה רבות בטכנולוגיות ושיטות יחודיות המאפשרות לה להוביל את השוק בתחום.

דלתות כניסה מעוצבות בטעם אישי. זו לא רק סיסמא, זהו הדגל של דור-דיזיין.
בדור-דיזיין מודעים לחשיבות של התאמת דלת הכניסה למכלול עיצוב הפנים והחוץ של הבית/משרד, ולכן בדור דיזיין כל לקוח יכול להתאים לעצמו דלת מעוצבת לפי טעמו. הלקוח בוחר דגם מסוים כבסיס ועליו הוא יכול לבקש לבצע שינויים לפי טעמו, החל בבחירת צבע הדלת וכלה בשילוב/הסרת אלמנטים עיצוביים מתוך מאגר גדול של דור-דיזיין. הגמישות הזו מתאפשרת בזכות העובדה שכל תהליכי הייצור בדור-דיזיין מתבצעים תחת קורת גג אחת ומאפשרים לבצע שינויים בקו הייצור לפי דרישה.

בקרת האיכות בדור-דיזיין מתחילה עוד בבחירת החומרים והצבעים שישמשו את המפעל בייצור הדלת ומלווים את כל שלבי ייצור הדלת עד הסוף. בסוף התהליך מוטבעת תווית איכות של דור-דיזיין (במקום נסתר) המבטיחה כי הדלת עברה בקרת איכות מחמירה. בכל פנייה או בעיה ניתן ליצור קשר עם קשרי לקוחות ועל פי המספר הסידורי ידעו לזהות את פרטי הדלת והלקוח וכך ידעו לתת מענה אופטימלי.

מפעלי החברה ממוקמים באיזור תעשיה בית-שאן ובקיבוץ מסילות וההפצה נעשית דרך חנויות המפעל בכל הארץ.

נשמח להיפגש בסניפנו להתרשמות מתצוגת הדלתות.