דלתות כניסה פלדיניום פרימיום – דמוי עץ

סדרה זו מתאפיינת בחיפויים דמוי עץ במגוון דגמים עם טקסטורה מעודנת של עץ אמיתי.

מבצעים על דלתות כניסה

Why-Doordesign-Banner

עוד על דלתות כניסה פלדיניום פרימיום – סדרת דמוי עץ

הסדרה הזו שייכת לסדרות המיוצרות על פלטפורמה של דלת הפלדיניום. דלת הפלדיניום היא דלת כניסה יחודית פרי פיתוח של חברת ״דור-דיזיין״ כאשר המיחד אותה אותה זה שימוש בחומרים עמידים יותר בפני נזקי לחות ופגעי מזג האוויר ובנוסף דלת חזקה יותר. בזכות השימוש באלומיניום מצופה אנודייז הגימורים של הדלת גבוהים מאד.

סדרת דמוי עץ מתאפיינת במגוון סגנונות שהמשותף לכולם הוא חיפוי יחודי דמוי עץ עם מגוון רחב של דגמי חיפויים כאשר החיפוי בנוסף למראה האוטנטי הוא גם בעל טקסטורה של עץ. בשונה מעץ אמיתי שדורש תחזוקה גבוהה והעמידות שלו בפני לחות ומזיקים נמוכה, החיפוי שלנו בעל עמידות מאד גבוהה בפני מזיקים וקרינה UV

דלתות כניסה דמוי עץ – להרגיש עם עץ ולהיות בלי

הרבה מאוד אנשים מעוניינים ליהנות מעיצוב של דלתות כניסה מעץ. הם רוצים להתקין דלתות כאלה בכניסה למבנה המגורים שלהם או בכניסה למשרד או לחנות. הבעיה היא, שלא בכל מקום ניתן להתקין דלתות עץ, מה עוד שבמבקרים רבים התקנת דלת כזו היא מאוד יקרה.
דלתות עץ, להבדיל מדלתות אחרות, בוודאי להבדיל מדלתות פלדה או מתכת, אינן מתאימות לכל מקום ולו מסיבה אחת פשוטה, הן לא נחשבות בטיחותיות כמוהן. לא כמנגנון שמאפשר להגן מפני פורצים ולא כמנגנון שאמור להגן עלינו מפני שריפות.
צריך לומר עוד, שלא בכל מבנה, דלתו עץ יכולות להתאים מבחינת העיצוב. לבתים פרטיים זה יכול להתאים, אך במשרדים או בחנויות, זה לא תמיד יכול להתאים. מה הפתרון? התקנת דלתות כניסה דמוי עץ. מדובר על דלתות שמכוסות בחומר שמזכיר במראה שלו עץ, אף על פי שמדובר בפלדה או בחומר אחר. כך נהנים מדלת שמעוצבת כמו דלת עץ, אך היא לא כזו.

דלתות כניסה דמוי עץ

מתי משתלם להתקין דלתות דמוי עץ?

דלתות כניסה דמוי עץ מומלץ להתקין במקרים בהם אין אפשרות להתקין דלת עץ, המקרה הקלאסי הוא כמובן בית רגיל, בית פרטי, בו צריך להתקין דלת פלדה שיכול למנוע מצב של אי נעימות או מצב של חוסר הגנה. במקרה כזה, מוטב להתקין דלתות כניסה דמוי עץ, מאשר דלתות עץ מקוריות.
כמו כן, מומלץ להתקין דלתות כאלה במסעדות, בתי קפה וכן במשרדים, בהם לא ניתן להתקין דלתות עץ רגילות. אומנם זה דורש התאמות שונות, אך זה בהחלט אפשרי.

כיצד בוחרים דלתות כאלה?

ראשית, מסתכלים על הצבע של הדלת בשביל לוודא שהוא מתאים לעיצוב החיצוני של המבנה וכן לעיצוב הפנימי שלו. יש לוודא עוד שהצבע נקי ולא צובר כתמים. שנית, יש לבחון באיזה חומר מדובר, כמה הוא חזק ומתאים למבנה כמו שלנו.

מחפשים דלתות דמוי עץ? פנו אלינו

אצלנו בדור דיזיין תוכלו למצוא מגוון דלתות כניסה דמוי עץ, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 1-700-500-580, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.
דלתות כניסה דמוי עץ

הצג כפתורים
הסתר כפתורים