דלתות פנים – דגמים נבחרים

דלתות הפנים המעוצבות של דור-דיזיין רמה אחת מעל כולם – 15 שנות אחריות על כל הדלת והמשקוף

מבצעים על דלתות כניסה

Why-Doordesign-Banner

עוד על דלתות פנים של דור-דיזיין

דלתות הפנים של דור-דיזיין מיוצרות בשיטה יחודית שמשאירות את כל המתחרים הרחק מאחור.

  • כל הדלת עם המשקוף וההלבשות מיוצרות מחומרים עמידים בפני מזיקים ונזקי מים ולחות ולכן אנחנו נותנים אחריות ל-10 שנים יותר מכולם. דלת אופטימלית לחדרים רטובים.
  • אצלנו דלתות הפנים מיוצרות ממסגרת אלומיניום מחוזקת וחיפוי לוח ACP מורכב שעוטף את הדלת מכל הצדדים. לוח הACP הוא לוח תלת שכבתי של אלומיניום, פלסטיק ואלומיניום צבוע בשני הצדדים.
  • מילוי הדלת בפוליסטירן מוקצף בצפיפות גבוהה דבר המקנה לדלת בידוד אקוסטי וטרמי מצויין.
  • כל דלת כוללת מנעול מגנטי חד לשוני איכותי עם צילינדר וסט ידיות מעוצבות לבחירה מתוך מגוון הידיות שלנו.
  • כל דלת מיוצרת בדיוק לפי גובה ורוחב הפתחים כך שאין חיתוך של הדלת – דבר הפוגע בעמידות שלה וברמת הגימור.
  • משקוף הדלת וההלבשות עשויים מפרופיל אלומיניום צבוע בצבע הדלת – דבר המקנה להם עמידות מקבילה לדלת לאורך שנים רבות.
  • דלת קלת משקל – אין עומס על הצירים ולכן גם אין מצב של שקיעה של הדלת עם הזמן. בזכות קלות הדלת אין מצב שהדלת נטרקת בחזקה ומערערת את המשקוף וההלבשות.
  • מגוון עיצובים רחב יותר מכל חברה מתחרה אחרת.
  • פס אטימה מגומי מסביב לדלת מבטיח בידוד מושלם.

10דלתות פנים דור-דיזיין- שנות אחריות

דלתות כניסה ופנים – כיצד משלבים ביניהן

כשאנחנו בונים בית חדש או משפצים בית ישן, אנחנו צריכים לבחור דלתות כניסה ופנים, אנחנו צריכים לבחור דלתות על פי גישות עיצוב מסוימות. יש מי שבוחר דלתות כניסה בנפרד מדלתות פנים, כך שאין קשר בין שתי הבחירות, ויש מי שמעדיף ליצור קשר בין השניים וכך לאחד בין הבחירות, על מנת שתיווצר התאמה בין כל הדלתות בבית.
היתרון של שילוב בין כל הדלתות הוא בכך שמדובר בעיצוב אופטימלי, עיצוב אחיד לכל הדלתות בלי שנוצר מצב שדלת אחת נראית כך ודלת אחרת היא שונה. חשוב לומר, אף על פי שניתן לרכוש דלתות כניסה ופנים ביחד ולשלב את העיצוב שלהן, מן הסתם החומרים יהיו שונים, דלתות כניסה יהיו עשויות מחומרים הרבה יותר חזקים ומשמעותיים, פלדה או מתכת, בעוד דלתות פנים יהיו עשויות עץ.
יתרון נוסף של השילוב בין השניים זה בעלויות, הרבה יותר פשוט להוזיל בעלויות השונות אם יוצרים חיבור בין השניים ולא הפרדה בין דלתות כניסה ופנים.

דלתות כניסה ופנים

הדברים שעלינו לבחון כאשר אנחנו יוצרים שילוב

הדבר הראשון שאנחנו צריכים לבחון זה סגנון העיצוב, בין אם מדובר בטקסטורה או בצבעים של הדלתות, אנחנו צריכים לבחון האם הדלתות אכן משתלבות ויוצרות חזית אחת או שמא מדובר על הבדל ופער מסוים בין השניים.
הדבר השני שאנחנו צריכים לבחון, זה התיאום בין דלתות כניסה ופנים עם העיצוב הכולל של המבנה, הן מבחינה חיצונית אך גם מבחינה פנימית. ופה ההבדל בין יצירת שילוב לבין אי יצירת שילוב, שכן כאשר אנחנו בוחרים בנפרד, דלתות, אז אנחנו צריכים לבחון כל חזית, חיצונית ופנימית, בנפרד.

הדרך הקלה לבצע את השילוב

כשאנחנו מחפשים דלתות כניסה ופנים, מה שעלינו לעשות, זה לבחור את הצבעים הסטנדרטיים, הסבירים והנוחים ביותר לעיצוב הבית, וכמובן את החומרים שיכולים להשתלב בצורה האופטימאלית. כך אנחנו יכולים ליהנות מעיצוב איכותי ונכון.

כאן אפשר לרכוש את כל הדלתות

אם אתם מחפשים מקום לקנות דלתות כניסה ופנים, דור דיזיין זה המקום בשבילכם. פנו עוד היום בטלפון 1-700-500-580, ואתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
דלתות כניסה ופנים

הצג כפתורים
הסתר כפתורים