דלת קו אפס בחיפוי זכוכית אפורה ופס שחור במרכז הדלת

דלתות כניסה מישור אחד

דלתות כניסה מישור אחד לשלב את הדלת עם הקיר

לא מעט מבנים כוללים היום דלתות כניסה מישור אחד, מדובר על דלתות כניסה שמזכירות במובנים מסוימים דלתות של ארונות הזזה וכן דלתות של ארונות מטבח, מקררים ומוצרים אחרים. אלו דלתות שאין להן משקופים בולטים ונמצאות בקו אחד עם הקיר.
הרעיון הוא מאוד פשוט, דלתות כניסה מישור אחד מתלבשות על פתח הדלת, בקו אחיד עם הקיר, בצורה כזו, ניתן לבחור בצבע דומה לזה של הקיר או בצבע שונה לגמרי אשר "ישבור" את העיצוב שלו. כך אנחנו למעשה מיצירה שלמה, בלי הפרדות ובלי הגבלות. בדיוק כפי שבדלתות הזזה של ארון בגדים, אנחנו לא נמצא הפרדה בין דלת לדלת ובין הדלת לקיר, כך גם במקרה של דלתות כניסה מישור אחד.
דלתות כניסה מישור אחד נחשבות לדלתות מאוד אופנתיות, ולכן אנחנו יכולים לראות אותן בלא מעט מבנים חדשים, בין אם מדובר במוזיאונים, גלריות, וכן במבנים אחרים. אנחנו יכולים למצוא דלתות כניסה מישור אחד, גם במבני מגורים, בפרט במבנים פרטיים חדשים שנבנים על פי אמות מידה של עיצוב מודרני.

דלתות כניסה מישור אחד

כיצד בוחרים דלתות מישור אחד

הדבר הראשון שעלינו לבדוק, זו התאמה של הדלתות לקיר ולאופי המבנה. כך אנחנו יכולים להתאים את הדלת בצורה נכונה, הן מבחינה הצבע והן מבחינת השילוב של הדלת עם הקיר.
אם יהיה זה קיר צר נצטרך לבחור, מן הסתם, דלת צרה יחסית, לעומת זאת בקיר רחב נוכל לבחור דלתות רחבות יותר, לעיתים אפילו נוכל להשתמש בשתי דלתות במקום בדלת אחת.

דלת אחרת, אותה נעילה

מי שחושש, שמא דלתות כניסה מישור אחד הן פחות בטוחות, יכול להיות רגוע, מדובר בדלתות שיש להן מנגנון נעילה דומה לזה שמותקן בדלת עם משקופים. אנחנו יכולים למצוא מגוון מנגנוני נעילה איכותיים שמספקים הגנה מלאה למבנה ולכל מי שגר או עובד בו.

אצלנו תמצאו דלתות מישור אחד במחירים אטרקטיביים

אצלנו בחברת דור דיזיין, תוכלו ליהנות מקטלוג עשיר של דלתות כניסה מישור אחד, קטלוג אשר מכיל דלתות בעיצובם שונים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום ולקבל הצעות מחיר אטרקטיבית. הטלפון שלנו הוא 1-700-500-580.
דלתות כניסה מישור אחד
הקליקו למידע נוסף אודות דלתות כניסה מעוצבות

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *