דלתות כניסה לדירות בניין משותף

?portfolio=single-portfolio-23-slider

רוב בתי האב בישראל הינם דירות בבניין משותף ולא בתים פרטיים. עם המצוקה של התדלדלות השטחים אשר מיועדים לבנייה, יותר ויותר קבלנים מקבלים היתרים לבנות בתי מגורים בבניינים משותפים ולא בתים פרטיים כפי שהיה מקובל לפני 50 שנה בכדי להגדיל את היצע הדירות למכירה. דלתות כניסה לדירות בבניין משותף אינן חייבות להיות אפורות ומשעממות אלא יכולות לשמש כמעין שער כניסה מעוצב בדיוק כפי שמקובל בבתים פרטיים. מהן האפשרויות לעיצוב דלת כניסה מרשימה בדירה בבניין משותף ומדוע זה כדאי?
כל החומרים, כל העיצובים
עצם העובדה כי מדובר בדירות בבניין משותף, אין הדבר אומר כי לא ניתן לסגנן עבורן דלתות כניסה מעוצבות, מכל חומר שהוא בדיוק כמו שנהוג בבתים פרטיים. דלתות כניסה אלו יכולות לכלול חומר מרכזי אחד או מספר חומרים ולהקנות לדירה שלכם את המראה הסופי הרצוי.
דלתות כניסה מעוצבות תורמות רבות לעיצוב הבית בכלל ורומזות באלגנטיות על העיצוב הפנימי של הבית ואופי הדיירים. דלתות פלדה, עץ, זכוכית ושילובים שונים של חומרים אלה ניתנים ליישום גם בדירות בבניין משותף, מה שיאפשר להפוך את הכניסה לבית למרשימה במיוחד.

חשבתם שלא תוכלו להקנות לכניסה לדירתכם מראה של דלת כפולה ומסיבית? כיום ניתן בקלות לעצב דלתות כניסה בבניין משותף כך שיראו מסיביות (כגון דלתות פלדה, דלתות עץ, וכו') ויחד עם זאת שיראו בדיוק כמו הדלתות הכפולות של הבתים הפרטיים. הסוד טמון בדלתות הכניסה אשר כוללות יחידת צד, אשר "מתלבשת" על איזור המשקוף ומספקת את המראה הרצוי של דלת כניסה מעוצבת גדולה, מסיבית ומרשימה במיוחד. דעו לכם, כי דווקא דירות בבניין משותף מתוכננות לגמישות מקסימאלית מבחינת שינויים כגון החלפת דלתות הכניסה, עיצוב דלתות ביטחון, שינוי והחלפת דלת הכניסה הראשית לבניין ועוד.
מדוע זה כדאי?
הקונספט העומד מאחורי עיצוב פנים וחוץ הבית גם בדירות בבניין משותף הוא בסך הכל הגשמת חלומות. עיצוב הכניסה לבית נשען ברובו על מראה דלתות הכניסה ולכן כדאי להשקיע בהן קצת מעבר לדלתות הפלדה והעץ המסורתיות. דלתוןת כניסה מעוצבות הינן מרשימות במיוחד, דבר אשר הופך את חוויית האירוח למהנה במיוחד. יש לציין כי הדלתות המעוצבות של היום כוללות מנגנוני נעילה איכותיים ביותר ולכן מבחינה זו, הבטיחות אינה נפגעת מההשקעה בעיצוב. אם בכוונתכם לשפץ את הדירה ולעבור לבית אחר, דעו לכם כי עיצוב דלתות הכניסה מביא לעלייה בביקוש לדירה שלכם שכן הרושם הראשוני הופך לחיובי כבר מהדפיקה הראשונה בדלת.