דלת בסגנון רטרו,חלון וסורג

דלתות כניסה לדירה

דלתות כניסה לדירה – לא רק דלתות פלדה

החל משנות השמונים בערך, כמעט כל דירה בישראל התחדשה בדלת כניסה מפלדה. הסיבה לכך היתה מאוד פשוטה, יותר ויותר דירות בישראל נפרצו וכתוצאה מכך היה צורך להשתמש בדלתות חזקות שמנעו מפורצים להיכנס לבית בקלות.
גם היום לא מעט דלתות כניסה לדירה פרטית בבניין מגורים, הן עשויות פלדה, אך מאחר ובבניינים רבים יש מעגלי שמירה ואבטחה נוספים, הרי שלא מעט דיירים מוכנים לוותר על דלתות הפלדה לצורך דלתות אחרות. זאת כמובן בהנחה, ומדובר על מעגלי שמירה ואבטחה איכותיים. צריך לזכור, שבשנים האחרונות, בעיקר במבנים חדשים, יש שומר, יש מצלמות, בשביל להיכנס לבניין צריך להקליד קודים מסוימים ועוד. אך במבנים שכל זה לא קיים, הרי שמרבית הדירות יכללו דלתות כניסה מפלדה עדיין.
לפני שנציג דוגמאות נוספות, חשוב לומר דלתות כניסה לדירה יכולות להיות מפלדה אך הן לא חייבות להיות מעוצבות כמו הדלתות הישנות, כלומר דלתות חומות שמזכירות במראה שלהן דלתות עץ, אף על פי שהן אינן כאלה. מדובר על דלתות פלדה לבנות ודלתות פלדה כסופות או שחורות. זה תלוי בבחירה. ניתן לבחור היום דלתות כניסה לדירה בשלל צבעים.

דלתות כניסה לדירה

אם לא רק דלתות פלדה, אז מה כן?

אנחנו יכולים למצוא במקום דלתות כניסה לדירה מפלדה, דלתות גם מחומרים אחרים, למשל, לא מעט דירות כוללות דלתות עץ, הכוונה לעץ מלא איכותי, שמשלב בתוכו אלמנטים שונים, כמו שיש, זכוכית או פסיפסים שונים.
כמו כן אפשר למצוא דלתות כניסה לדירה מברזל ומתכת, כמובן שמדובר בדלתות מלוטשות שעשויות בטיב טעם ובסגנון ייחודי.

כיצד עושים את הבחירה הנכונה

רצוי מאוד לבחור דלתות כניסה לדירה על פי המיקום שלהן, סוג הדירה, אם זו דירה יוקרתית או דירה רגילה, על פי העיצוב וכמובן על פי העלויות של הדלתות.
מי שמרגיש לא בטוח, יכול לבחור בדלתות כניסה מפלדה ולעצב אותן בצורות שונות, כך שישתלבו עם העיצוב הכולל של הדירה.

אצלנו מוצאים דלתות במחירים זולים

אתם מוזמנים לפנות אלינו, דור דיזיין, ואנחנו נשמח להציג בפניכם דלתות כניסה לדירה. צרו איתנו קשר בטלפון 1-700-500-580.
דלתות כניסה לדירה
הקליקו למידע נוסף אודות דלתות כניסה מעוצבות

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *