דלת פלדיניום כנף וחצי חלונות ויטראז׳

דלתות כניסה גבוהות

דלתות כניסה גבוהות –  עד התקרה…

בעבר, היה נהוג לבנות מבנים עם תקרות גבוהות, זה הרבה נחשב הרבה יותר אלגנטי, איכותי, וכן זה היה מבודד את המבנה יותר טוב. מאחר ובעבר לא היה נהוג ולא היה אפשרי להתקין מערכות מיזוג אוויר, היה צורך בתקרה גבוהה.
אחת התוצאות של בנייה זו היתה, שהיה צורך לייצר דלתות כניסה גבוהות. מדובר בדלתות תקרה ארוכות אשר לעיתים הגיעו עד התקרה או קרוב אליה. זאת להבדיל מדלתות אשר מיוצרות היום ונחשבות בגובה סטנדרטי של 2 מטר ואולי מעט יותר. היום כשאדם בגובה ממוצע מרים את ידו, הוא יכול להגיע אל משקוף הדלת, בעבר זה לא היה כך.
דלתות כניסה גבוהות, נהוג היה להתקין במבנים שונים, הן במבנים פרטיים והן במבנים עסקיים ומסחריים. אנחנו יכולים למצוא דלתות כניסה גבוהות במגוון רחב של מבנים, כאשר מרביתם, יש לציין, הם מבנים אשר נבנו בעבר, הסיבה היא, שכיום פחות נהוג לייצר מבנים עם תקרות גבוהות, מהסיבה הפשוטה, זה נתפס כיום כבזבוז של מקום.

מילת קידום + מילה נוספת

כיצד משלבים דלתות גבוהות במבנה

כאמור, אנחנו יכולים למצוא דלתות גבוהות במבנים פרטיים ועסקיים. דלתות אלו, בדרך כלל, יהיו דלתות בצבעים שונים, כשלרוב גם משקופי הדלת מסביב יתאימו למבנה הדלת וכן לעיצוב שלהן.
חשוב לציין, לרוב מדובר בדלתות עץ ולא בדלתות מחומרים אחרים, מהסיבה הפשוטה שהרבה יותר קל ופשוט לייצר דלתות כאלה ולא דלתות בחומרים אחרים.

כיצד בוחרים דלתות גבוהות

בשביל לבחור דלתות כניסה גבוהות, יש להסתכל תחילה על פתח המבנה, ולראות כיצד ניתן לשלב בו דלתות מסוימות וכן באילו דרכים ואמצעים אפשר לשלב דלתות אלו. צריך לבחור האם הדלתות יכולות להשתלב בעיצוב החזית של המבנה וכן בחלק הפנימי שלהן.
יש לוודא כמובן, שהדלת היא מספיק חזקה מצד אחד ומצד שני, שאין שום בעיה לפתוח אותה בקלות מבפנים ומבחוץ, אחרת אנשים עלולים להיתקל בבעיה בזמן שהם ינסו לפתוח אותה מכל כיוון שהוא.

אצלנו קונים דלתות כניסה גבוהות

אנחנו מציעים לכם דלתות כניסה גבוהות, דור דיזיין מציעה לכם דלתות בעיצובים שונים. פנו אלינו בטלפון 1-700-500-580.
דלתות כניסה גבוהות
הקליקו למידע נוסף אודות דלתות כניסה

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *