דלתות כניסה בטיחותיות

על בטיחות אף אחד מאתנו לא היה מתפשר אליו היה נשאל על כך. בטיחות היא מילה אחת גדולה שבאה לידי יישום במובנים רבים בכול רגע נתון בחיים שלנו. יתרה מכך, הבטיחות מתחילה כבר בבית שלנו וזה מדלת הכניסה בפתח ביתנו הראשי.
דלתות כניסה בטיחותיות הן לא שאלה אלא חובה. עלינו להקפיד על שאלות נוקבות בזמן הזמנת הדלת – מהם הפרמטרים ומנגנוני הבטיחות המותקנים בדלת ומהווים חלק בלתי נפרד מעיצוב הדלת.
מרבית הדלתות המעוצבות כיום מגיעות עם הגנה בטיחותית ומנעולים שונים על פי בחירה כמובן של הלקוח ברמה גבוהה ומתוחכמת. הטכנולוגיה של היום מאפשרת לייצר דלתות כניסה בטיחותיות בשילוב עיצובים מרהיבים ושונים.
גם אם רבים מעדיפים דלתות כניסה עם עיצוב מרהיב ולא שמים דגש על בטיחות, ההמלצה היא לשים דגש על שניה באותה המידה. אין פשרות על בטיחות בייחדו שמדובר בכניסה לבית המגנה עלינו מפני פורצים, וגורמים לא נעימים.
מגוון אמצעי בטיחות בכניסה לבית שלך
כיום בשונה מהעבר הטכנולוגיה לא פוסחת על אמצעי בטיחות בסוגיית דלתות כניסה – אפילו נאמר ולא נגזים כי אמצעי בטיחות רבים ומגוונים ניתן למצוא דווקא בדלתות כניסה לבית.
הרעיון הוא לתת אמצעי בטיחות מהמתקדמים ביותר לבני הבית. רמת האבטחה שתוכלו לקבל היא מהגבוהות ביותר הקיימות בארץ . וכן, ישראל היא מדינה מובילה בתחום בטיחות דלתות כניסה. על מנת להבטיח רמה בטיחותית גבוהה עבור דלת הכניסה – תוכלו להתרשם ממגוון רחב של מנגנונים הנמצאים במנעולים מתוחכמים בדלתות המיועדות לכניסה הראשית של הבית.
כמעט לא ניתן למצוא אנשים שבראש ובראשונה שהם מזמינים ומעוניינים לרכוש דלתות כניסה – לא שואלים אודות רמת האבטחה של הדלת. ישנן מנעולים חכמים כמו באמצעות תביעת אצבע או כף יד של בני המשפחה המבטיחים אבטחה גבוהה אך יקרה. בתוך כך מי שלא מתפשר על בטיחות יהיה גם מוכן להשקיע את מירב כספו עבור הגנה מרבית למשפחתו.
גם יפה גם בטיחותית
דלתות כניסה בטיחותיות הבחירה בהן אינה מגבילה אתכם בבחירת עיצוב הדלת. כיום יש מגוון רחב של דלתות כניסה מעוצבות בעלות רמת בטיחות גבוהה שאפילו אתם לא תאמינו למראה עינכם. תוכלו לבחור עיצוב כאוות דמיונכם ועדיפותכם בכול סגנון גם מעץ וגם מברזל .
יש לא מעט אדריכלים ומעצבים המשלבים את עבודתם העיצובית בסוגיית דלתות בטיחותיות עם חברות המייצרות מנגנוני בטיחות עבור דלתות אלו. כך שתמיד תוכלו להציב דלת כניסה נאת מראה ובטיחותית .
לפני בחירת דלת כניסה לבית – תוכלו להתבונן ולבצע סקרי שוק בין החברות הרבות המציעות שירותי עיצוב ומכירה של דלתות לכניסה לבית ולחדרי הבית. גם משרדים , וחברות ובתי מלון משקיעות ברמת בטיחות ואפילו דורשות בראש ובראשונה את הבטיחות לפני בחירת העיצוב של הדלת מתוך דאגה ואחריות לעובדים, לאורחי המלון ולכול נכנס ויוצא ממנה.

D9891-דלתות פלדה

D9891


דלתות פלדה D9840

D9840


דלתות פלדה D9516

D9516

D9699 דלת כניסה פלדיניום פסים כנף וחצי

D9699