דלת דמוי עץ

רעיונות לעיצוב פנים של בתי עץ

רעיונות לעיצוב פנים של בתי עץ

בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר ישראלים הבונים בית מעץ. בית עץ מתאים למגוון שימושים וצרכים כמו צימרים, מחסן בחצר, הרחבה ותוספת בנייה למבנה קיים, מבנה מגורים לצד הבית, משרדים, קליניקות ועוד. העץ הוא חומר בנייה ירוק ואיכותי הידוע בעמידות גבוהה, אך עם זאת יש לדאוג לתחזוקה נכונה עבורו, כדי לשמור על העץ מפני בעיות כמו רטיבות ותולעים. כבר בשלב תכנון בית העץ או עם סיום הבנייה כדאי לחשוב על עיצוב מקורי וייחודי, כדי לשדרג את הבית וליהנות ממראה אלגנטי ומאווירה כפרית או מעיצוב בסגנון אחר, בהתאם לצרכים הייחודיים שלכם ולטעמכם האישי.

רעיונות לעיצוב פנים מרהיב ומקורי דלת כניסה מעץ

לאחר תכנון בית העץ על ידי אדריכל , יש לחשוב ולתכנן גם את עיצוב הפנים. העץ עצמו מעניק אווירה ביתית חמימה, וניתן לשדרג את עיצוב הפנים באמצעות דלתות במראה עץ , הוספת קרניז, תאורה נכונה, חיפוי קירות, צבע, מוצרי טקסטיל, פאנלים ואריחים מעוצבים לרצפה וכן הלאה. כמו כן, כדי ליהנות מאווירה ביתית מושלמת וחמה בבית עץ כדאי להוסיף קמין עצים: יש לבחור בקמין המתאים לבית עץ וחשוב לבצע את ההתקנה על ידי בעל מקצוע מנוסה ואמין.אם אינם רוצים לוותר על דלתות כניסה מפלדה, שימו דלת כניסה דור דיזיין דמוי עץ

עיצוב בתי עץ אינו דבר של מה בכך, לכן חשוב לפנות לחברה מנוסה המתמחה בנושא. אפשר לפנות למעצבי פנים ולאדריכלים בעלי ניסיון בתכנון עיצוב פנים של בתי עץ. בנוסף, אפשר לעצב את בית העץ לבד, אך כדאי ללמוד את הנושא ומומלץ להתרשם מעיצובים קיימים כדי לשאוב רעיונות.

כך, לדוגמה, הוספת קרניז תורמת רבות לעיצוב אלגנטי ויוקרתי של בית עץ. כמו כן, כדאי לבחור בווילונות מתאימים לקונספט העיצוב הרצוי, וחשוב גם לבחור בגופי תאורה מתאימים. מעבר לכך, כבר בשלב תכנון בית העץ כדאי לשים דגש על נושא בחירת הגוונים ועל בחירה נכונה ומתאימה של אריחי רצפה. כדי להגן על העץ מפני רטיבות ומים, חשוב להתקין פאנלים מסביב לקירות, בנקודת החיבור לאריחי הריצוף. כך אפשר לשטוף את הרצפה באמצעות כמות מים גדולה ללא חשש מנזקים, וליהנות גם מעיצוב מרשים ויפהפה יותר.

אם יש בבית העץ מפלסים, כדאי לתכנן מדרגות מעץ עם מעקה ועם מאחזי יד. את המעקה אפשר לעצב בהתאם לקונספט ולקו העיצובי המנחה, כאשר ניתן לבחור בחומרי גלם מתאימים כמו ברזל, עץ, זכוכית או אלומיניום. גם בחירה נכונה של דלת כניסה ושל דלתות הארונות תשדרג את העיצוב של בית העץ. ניתן לבחור ארונות מעץ כדי ליהנות מאווירה כפרית חמימה או לשלב בין חומרי גלם שונים.

דלת דמוי עץ

דור דיזיין דלתות דמוי עץ