רב בריח- דלתות פלדה

דלתות פלדה הם שם נרדף ל רב בריח. חברת רב בריח הוקמה על ידי שני יזמים משה ודולב לפני כמעט 40 שנה. הם פתחו את המנעול הרב בריחי המוכר לנו. המנעול בעל מספר רב של בריחים שנועלים את הדלת עם בריחים בכל הכיוונים, למעלה למטה ולצדדים. הרעיון כבש את ליבו של הציבור בישראל בשל תחושת הביטחון שהוא הקנה ומאז כמעט כל בית שלישי בישראל מצויד בדלת שמשולב בו מנעול רב בריחי. עד להמצאת המנעול הרב בריחי מי שרצה להגביר את תחושת הביטחון שלו נאלץ להרכיב שניים, שלושה ואף ארבעה מנעולים על דלת אחת מה שגרם לסרבול פתיחה וסגירת הדלת ולא הוסיף לה יופי. מעתה מנעול אחד נעל את הדלת עם 7 בריחים לכל הכיוונים.
ברבות השנים פותחו עוד מוצרים רבים וביניהם דלת פלדה ששולב בה מנעול רב בריחי. ההצלחה של מנעול רב בריח היתה כה גדולה שדלתות הפלדה נקראו דלת רב בריח – שם נרדף לדלת שמקנה בטחון אישי גבוה. מאז ננוספו חברות רבות שמיצרות דלתות פלדה ביניהם שיריונית חוסם הפכה לאחת החברות המובילות ביצור דלתות פלדה. רב בריח ושיריונית חוסם ניסו לשווק את הרעיון באותה הצלחה מחוץ לארץ ישראל אך לא הצליחו לשכפל את ההצלחה בארץ לכל העולם בשל שוני בתרבות בעולם.
עם השנים תחום דלתות הפלדה התפתח מאד ודלת פלדה הפכה להיות מוצר בסיסי בכל בית. כל קבלן שבנה בתים חדשים שילב דלת כניסה מפלדה כחלק בסיסי מהמפרט של הדירה. בשים האחרונות כשהחלק של הבטחון האישי היה כבר בכיס שלנו, נולד צורך חדש והוא דלת פלדה מעוצבת. מעתה יש מקום להקדיש גם לצד העיצובי של דלת הכניסה ולא רק לביטחון האישי. רב בריח ושריונית חוסם החלו עם שיווק דלתות פלדה בשילוב ליבות מעוצבות במרכז הדלת ועם השנים הנושא צבר תאוצה וחברות רבות החלו לשווק דלתות מעוצבות בדוגמאות שונות.
בשונה מרב בריח, שיריונית חוסם וחברות אחרות, חברת דור דיזיין רוכשת את דלת הפלדה כמוצר גולמי ערום ואת כל ההשקעה שלה היא מפנה לתחום של עיצוב דלתות פלדה. כל הטכנולוגיות החדישות ופיתוח רעיונות מקוריים מתנקזים לתחום העיצוב וזאת הסיבה שדור דיזיין היא החברה המובילה בארץ בתחום דלתות פלדה מעוצבות והיא בעלת המגוון הכי גדול בארץ. בשונה מחברות רב בריח ושיריונית חוסם, חברת דור דיזיין מאפשרת גמישות רבה ביצור דלתות מעוצבות בהתאם לטעמו של הלקוח על ידי שינוי המפרט הטכני העיצובי של הדלת לפי צרכיו וטעמו האישי של הלקוח. לכל אדם יש טעם אישי המיוחד לו וקשה מאד לקלוע לטעמו של אדם בלי להשאיר לו טעם של "לו רק יכולי לשנות את הסורג לצבע אחר" או "לו רק יכולתי לשלב ויטראז' בחלון הימני במקום סורג מתכת" וכדומה. וזאת הסיבה שבדור דיזיין מקפידים להיות קשובים ללקוח וספק לו את הדלת בדיוק לפי טעמו.
לדור דיזיין ניסיון של למעלה מ 20 שנה בתחום עיצוב דלתות פלדה והדבר בה לידי ביטוי במגוון הרחב ובדלתות המיוחדות של דור דיזיין שלא קיימות באף חברה אחרת. אתם מוזמנים לבקר בגלריה של דור דיזיין דלתות כניסה מעוצבות.

[D9758 דלת בוילה כפרית D9758 דלת פלדיניום כנף וחצי