עיצוב דלתות

עיצוב דלתות הוא תחום שחולש על מספר רב של תחומי משנה. מעצבים שעוסקים בעיצוב דלתות, ועיצוב דלתות כניסה בפרט צריכים להיות קודם כל בעלי כשרון רב ודימיון מפותח ובמקביל להכיר ולהתמצא במגוון רחב מאד של תחומים. מפעלים שעוסקים בעיצוב דלתות נאלצים לשלב מספר רב של טכנולוגיות ושיטות מתוחכמות ליישום רעיונות עיצוביים בדלתות. בעידן החדש דלת כניסה מעוצבת הפכה להיות לפריט חובה בכל בית כמעט כמו מקרר ומכונת כביסה. ולכן התחום של דלתות מעוצבות פורץ גבולות ומשנה כללים וקובע סטנדרטים חדשים שמאלצים את המפעלים והאומנים שעוסקים בתחום עיצוב דלתות, כל הזמן להתחדש ולהתעדכן. בדור דיזיין התחום של עיצוב דלתות כניסה הוא תחום שעומד בראש סדר העדיפויות של המפעל ולשם כך מחזיקים במפעל שיטות עיצוב וייצור בלעדיות שמאפשרות מגוון רחב מאד של דגמים תוך שילוב בין טכנולוגיות שונות כדוגמת הדלתות משולבות ויטראז'. בתחום הדלתות המשולבות ויטראז' דור דיזיין היא חברה פורצת דרך בשל הטכנולוגיה הבלעדית שיש לה שמאפשרת לה לעצב ולייצר דגמים בלעדיים.
עיצוב דלתות הוא תחום אמנותי שעוסקים מיטב המעצבים בשוק. בתחום זה משתמשים בחומרים שונים ומגוונים כגון: אלומיניום, ברזל, זכוכית, עץ, נחושת, פליז, פולימר ועוד חומרים רבים.
לקטלוג דלתות מעוצבות המלא שלנו לחץ כאן
האתגר שעומד בפני האנשים שעוסקים בתחום עיצוב דלתות הוא ליצור דגמים בעלי אופי שונה עם מגוון רחב ככל האפשר לכל סדרה וגם אז לאפשר גמישות ללקוח לבחור ולשנות לפי טעמו. סדור דיזיין מקפידים לייצור דגמים שהלקוח הסופי יכול להיות שותף בהחלטה על הפרטים הקטנים שישולבו בדלת והצבע שמוצא חן בעיניו וכלה בדוגמת הסורג או הויטראז' שמשולבים בדלת.
בדור דיזיין כמעט כל לקוח מקבל דלת שייחודית לו עלפי טעמו האישי

דלתות כניסה D9699

דלת פלדיניום דגם D9699 פסים

דלתות פלדה D9847

דלתות פלדה D9847

דלתות כניסה D7002

דלתות כניסה D7002