דלת מסדרת פלדיניום בחיפוי דמוי עץ

כיצד דלתות כניסה מוסיפות ייחודיות לבית שלכם?

כיצד דלתות כניסה מוסיפות ייחודיות לבית שלכם?

כל אדם הפועל בתחום העיצוב יודע שכל פריט קטן קובע בתחום זה. על מנת לתת תוספת משמעותית לתחושה שמעניק הבית שלכם לכל מי שמגיע לדלת שלכם – כדאי להעניק מחשבה נוספת לדלת הכניסה. עיצוב מיוחד של הדלת דורש שימוש בחומרים באיכות גבוהה וכן הקפדה על נושא הבטיחות. השילוב בין השניים יעניק לכם את התוצאה הרצויה – רושם ראשוני איכותי ביותר, תחושה טובה כשאתם עצמכם מגיעים הביתה וכן אמונה בביטחון שיש לכם כשאתם נמצאים בבית שלכם.

סוגי דלתות מובילות בשוק

שוק העיצוב כיום מעניק אפשרויות מגוונות לכל פריט שיש בבית שלכם, בין אם מדובר בתאורה ,פרקטים וכמובן דלתות הכניסה. שילוב בין חומרים שונים, אלמנטים עיצוביים, צבעים מיוחדים, כל אלה משמשים בסיס לגיבוש מראה מיוחד במינו המשווה לנקודת הכניסה לבית חזות מרשימה ואיכותית. נוסף על כך, ניתן להעצים את התחושה הזו באמצעות שילוב אמצעים נוספים, כגון תאורה. בין סוגי הדלתות הפופולריים כיום ניתן למצוא:

דלתות פלדיניום

דלתות עמידות ומרשימות במיוחד העשויות פלדיניום ושילוב קורות פלדה במסגרת אלומיניום. המבנה הזה מאפשר מגוון רחב של עיצוב בכל מיני צבעים ובשילוב חומרים שונים. הדלת מאופיינת גם בפתחים אטומים בחלק התחתון של הדלת המונעים חדירה של לכלוך, לחות ורוחות. הדיוק המרבי של ייצור הדלת מעניק מראה אחיד ומושלם, ברמה גבוהה מאוד ותוחלת חיים ארוכה.

דלתות פלדה

דלתות פלדה הן הקלאסיקה של התחום, נועדו להקנות תחושת בטיחות מקסימלית לדיירי הבית – לצד בידוד היוצר פרטיות מרבית – טרמית ואקוסטית. כיום, מעצבי הדלתות השכילו לנצל גם את היכולות העיצוביות של דלתות הפלדה ומוסיפים על המאפיינים הבסיסיים שלהן אלמנטים רבים נוספים – פתחים שונים, אלמנטים דקורטיביים מתורות ארכיטקטורה שונות (יווני, רומאי, קלאסי, גות'י וכדומה). השלב האחרון הינו צביעת הדלת בתנור, מה שמבטיח עמידות של הצבע לשנים ארוכות. היבט הבטיחות מוגבר בדלתות הפלדה באמצעות מנעולים בטיחותיים עם צילינדרים מורכבים ובלתי ניתנים לפריצה.

מאפיינים חשובים בבחירת הדלת

למרות שתחום העיצוב הוא בדיוק כמו אופנה – כולל לא מעט טרנדים שבאים והולכים, ראוי לקחת בחשבון גם את הטווח הארוך ולאפשר לבני הבית ליהנות ממראה המתאים לכל עונות השנה ולכל סגנון עיצובי שתרצו להוסיף בבית, באזור הכניסה, במדרגות המובילות למקום ועוד. התחשבות בכל אלה תיתן לכם את הבחירה הנכונה לכל הדעות ותאפשר ליצור את הדלת האולטימטיבית. בין הגורמים שכדאי להקדיש להם מחשבה ותשומת לב:

  • צבע הדלת
  • צורת הידיות
  • אריחים שונים (והעמידות שלהם)
  • היכולת להחליף בקלות את הצילינדר במנעול
  • אלמנטים אוניברסליים שתמיד יתאימו למראה הכללי
  • מסגרת נוספת שתשרת היטב את כל המרכיבים של הדלת ושל החלל הסמוך
דגם ויטראז׳ פלדיניום

D9810 דלת כניסה