הטרנדים החמים בדלתות כניסה

השנים האחרונות הביאו עימן חידושים רבים בתחום עיצוב הפנים. אחד התחומים שמבטיח כי שנה זו תהיה שנה טובה לחובבי העיצוב שבינינו הוא ללא ספק התחום הרענן של דלתות כניסה. בניגוד לתדמיתן האפרורית, דלתות הכניסה הן פריט ארכיטקטוני שיכול לשנות את כל הקונספט העיצובי של המבנה בו הן מוצבות. חלפו הימים בהן נאלצנו להסתפק במספר מוגבל של דגמים, צבועים בצבעים משעממים ומתפקדים אך ורק כמחסום בפני גנבים. דלתות הכניסה של 2012 מבטיחות להיות משהו אחר לחלוטין. בין הטרנדים החמים של עיצוב פנים, תמצאו דלתות כניסה בצבעים חדשים ובשילובי חומרים מעוצבים.

הצבע עושה את ההבדל

כולנו מכירים את דלתות הכניסה המסורתיות שנמצאות בפתח בניינים, בתים פרטיים ומבנים שונים. בדרך כלל מדובר באותה דלת סטנדרטית בצבעי חום דהוי או לבן. אך לכל מי שכבר מוצא את עצמו משתעמם מן הצבעוניות הזאת מעניקה השנה תקווה בדמותן של דלתות כניסה בכל צבעי הקשת. דלתות במבחר עצום של גוונים של חומים, אדומים, כחולים, צבעים מטאליים וצבעים בהירים, מאפשרות להתאים לכל מבנה את דלת הכניסה שתשתלב בצורה הטובה ביותר עם שאר האלמנטים הצבעוניים שבו ועם הסביבה בה נמצא המבנה. דלתות מעוצבות בצבע אחיד או בשילובי צבעים יכולות למשוך את תשומת הלב כבר מרחוק ולשדר אווירה אלגנטית, חדשנית ונעימה. כמו המראה המתקבל בחיפוי באמצעות פסיפסים או שילובי חיפוי אחרים.

הגנה על המבנה תוך שמירה על האסתטיקה

מגוון החומרים מהן עשויות דלתות כניסה יכול גם הוא לעודד את כל מי שמאס כבר בדלתות הישנות והמוכרות. אין צורך להסתפק בדלת פלדה אחידה וכבדה או בדלת מעץ מלא, ואפשר לבחור בדלתות שמשלבות מגוון של חומרים. ברור כי דלתות כניסה אינן יכולות להיות עשויות מחומרים קלים לפריצה. דלתות זכוכית דקות יכולות לשמש כדלתות פנימיות, אך הן לא יגנו על הבית מפני פושעים. אם חשבתם שפירושו של דבר שתאלצו לחסום את הכניסה למבנה בדלת פלדה משעממת, הרי שבשנת 2012 תכירו דלתות כניסה חסינות שעשויות חומרים בלתי חדירים, ועם זאת אינן נראות כמו דלתות של כספת או בית כלא.

כאן כבר אין גבול לדמיון, וכל מה שצריך לעשות הוא פשוט לבחור. אפשר למצוא דלתות פלדה מעוטרות באלמנטים יוונים קלאסיים או בוויטראז'ים קלילים מזכוכית, דלתות בעלות גימור דמוי עץ או עם טקסטורה מיוחדת, ועוד ועוד. לסיכום ניתן לומר בוודאות כי הטרנדים החמים של השנה פותחים בפניכם עולם חדש של דלתות כניסה!

D9781

D9781

דלתות כניסה D9776

דלתות כניסה D9776

D9784-Hitech-SoragLaser-Door