דלתות כניסה פלדה – דור דיזיין

דלת כניסה פלדה היא דלת המשמשת לביטחון והגנה. בימינו כאשר הפשע הגיע לכל מקום ואין לו גבולות והוא משפיע על הביטחון האישי של כל אחד מאיתנו אנשים מחפשים מענה שיחזיר להם מעט את הבטחון האישי לפחות בבית ווהדבר שנותן את המענה כי טוב הוא דלת כניסה שהי בעצם דלת בטחון המסוגלת להגן על הבית או על העסק שלהם בצורה הטובה ביותר.
דלת כניסה פלדה תורמת לתחושת בטחון והשקט הנפשי ואי לכך נחשבת לדלת פופולארית.
דלת פלדה הבסיסית מיוצרת היום בהרבה מאד מפעלים בארץ במפרט מאד דומה שלא נותן יתרון משמעותי של אחד על השני פרט למקרים בהם משתמשים במנעולים וצילינדרים לא איכותיים. דלתות כניסה מפלדה המסורתיות הין דלת עם ציפוי וינורית בגווני עץ שונים.
לאחר שנמצא הפתרון לדלת ביטחון ונושא הביטחון האישי קיבל מענה התפנו מפעלי הדלתות לנושא העיצוב והאסטטיקה אי לכך בדור דיזיין מייצרים היום את כל הדלתות המעוצבות שלהם על פלטפורמה של דלת פלדה בשיטות וטכנולגיות מתקדמות אשר לא משאירות מקום לדימיון בין הדלת הפלדה המסורתית לדלת מעוצבת.

D9699 דלת כניסה פלדיניום פסים כנף וחצי D9699

דלתות פלדה – עיצוב מול ביטחון

בדור דיזיין מקפידים להשתמש בחומרים איכותיים במנעולים וצילינדרים הכי טובים בשוק.
דלת כניסה מפלדה בנויה בעצם משתי לוחות מתכת מפלדה מגולוונת אשר עברו כיפוף וחיתוך לפי צורת הדלת המנעול והמשקוף כאשר בין לוחות המתכת מוכנסים לוחות קלקלר לבידוד טרמי ובידוד אקוסטי. שתי הלוחות הנ"ל מוצמדים בעזרת הלחמה.
יתרון נוסף של דלתות אלו כפי שהזכרנו הינו הבידוד הטרמי והאקוסטי כך שבית שבכניסתו דלת כניסה מפלדה לא ישמע רעשים מבחוץ והקולות בבית לא ישמעו בחוץ כמו כן בשל הבידוד הטרמי נחסכת אנרגיה בחימום וקירור.
דלת פלדה בסיסית מחירה נע בין 1500 ש"ח ל 3000 ש"ח כאשר מידות הדלת הין הנתון המרכזי שמשפיע על המחיר.

לקטלוג דלתות מעוצבות המלא שלנו לחץ כאן