דלתות -רעיונות וחידושים

דלתות נועדו בראש וראשונה להניח מחסום פיזי בין רשות אחת לרשות אחרת ולעיתים אף באותה רשות כאשר יש עניין ליצור הפרדה ויזואלית בין איזור אחד למשנהו כגון בין איזור צנעת הפרט לבין איזור משותף.
הדבר נכון אף ברשתות הרבים. דלתות ברשות הרבים יוצרות חלוקה לאזורים שונים בהם יש מניעה לחלק מהציבור להיכנס.
בעידן המודרני דלתות הפכו לפריט עיצובי שמשתלב עם החלל ויחד יוצרים הרמוניה אחת מושלמת. לשם כך נולד הצורך בפיתוח רעיונות חדשים לדלתות מעוצבות שישלים את עיצוב החלל שמשתמש בחומרים ורעיונות חדשניים כגון שילוב זכוכית ומתכת, צביעה בצבעי תנור מתכתיים חדשניים עם מראה יוקרתי, ציפויי אנודייז, שילוב ויטראז'ים או שימוש ברעיונות עיצוביים עתיקים כגון הנפחות תוך שילוב אלמנטים עיצוביים עכשווים ועוד. כל אלו יוצרים אתגר עבור מעצבי הדלתות לפתח רעיונות חדשים ולהשתמש בטכניקות חדשות ליצור דלתות עם מראה עכשווי המשתלב עם עיצוב החלל המודרני.
בדור-דיזיין הרימו את הכפפה והשקיעו משאבים רבים בפיתוח טכניקות חדשות שבאים לידי ביטוי במגוון עצום של דלתות המשלב נפחות עם ויטראז'ים, דלתות הייטק צבועות בשילוב צבעים מרהיב, צביעה בתנור, ציפוי אנודייז, יציקות של אלמנטים עיצוביים המשולבות בדלתות. גם המשקופים של דלתות אלו מקבלים שדרוג והתייחסות בעומק ורוחב המשקוף, צביעת המשקופים בצבע הדלת ועוד.
דלתות מעוצבות
בעידן של היום שכל דבר חייב להיות דיגיטאלי ונשלט מרחוק הרי שגם דלתות נכנסות לקטגוריה הזו. כיום ניתן לשלב בדלתות מנעולים מתוחכמים הנשלטים ע"י מנגנון זיהוי טביעת אצבע ומאפשרים ביצוע נעילה אוטומטית לאחר מספר דקות בכל פתיחת דלת. הדבר טוב במיוחד לילדים שיש להם נטייה לאבד את המפתח ואינם זוכרים לנעול את הדלת. או במקומות ציבוריים עם מספר רב של דלתות שבעלי זכות הכניסה משתנה מפעם לפעם, הרי שאין צורך לקחת את המפתח ממי שנשללה ממנו זכות הכניסה אלא מחיקת טביעת האצבע מהמאגר בלבד.
חידוש נוסף הוא בתחום המעקב אחרי הדלת. בדור דיזיין לכל דלת יש מספר תעודת זהות המטבע על תווית המוצמדת לדלת שמאפשר לדעת מתי יוצרה הדלת, מי רכש אותה, וכו' וכך גם לתת שירות טוב יותר ללקוח.

את/ה מוזמן לבקר בקטלוג הדלתות המעוצבות שלנו ולבחור את הדלת המתאימה לחלל שלך

דלת פלדה בסגנון יווני תדמית

D9565-Tadmit-2015

דלתות פלדה D9516  D7226-דלתות כניסה תדמית  D9346-דלתות פלדה