דלתות פנים

דלתות בכלל ודלתות פנים בפרט מהוות פריט עיצובי בכל בית. אין בית ללא דלתות פנים. לא אחת מקדישים לעיצוב חלל החדר, חלל הסלון ושוכחים את הפריט המוביל לחלל ושיוצר את הרושם הכי ראשוני והכי חזק – דלת הכניסה.
דלתות פנים קיימות במגוון עצום של אפשרויות ועיצובים מדלת עץ פשוטה חלולה ועד לדלתות יוקרה עשויות מחמרים מתקדמים בעלות מראה יוקרתי.
דלתות פנים יש להן חולשה של עמידות בפני מים ולחות כתוצאה משטיפה מרובה של הרצפות ומגע המים עם תחתית הדלת והמשקוף. וכמו שאומרים מים שקטים חודרים עמוק כך גם נזקי המים לא נראים במגע הראשון עם המים וחמרי הניקוי אבל לאורך זמן הנזק מצטבר ובולט לעין. לכן דלת פנים חשוב שתהיה בעלת עמידות לאורך שנים ושתשמור על המראה שלה גם לאחר שנים רבות. נוסף לכך יש חשיבות רבה להתאמה בין עיצוב החללים בבית. כידוע על טעם ועל ריח אין להתוכח אבל זה כאשר יש טעם ויש ריח הוי אומר כאשר החללים בבית מעוצבים בקו אחד משלים הרי שיש טעם ויש ריח והדבר ניכר. זה בא לידי ביטוי בבחירת דלת כניסה דרך בחירת הרהיטים ועד לבחירת דלתות הפנים מרשימות ומעוצבות. זה בא לידי ביטוי בבחירת דלת כניסה דרך בחירת הרהיטים ועד לבחירת דלתות הפנים . לכן חשוב לבחור את דלתות הפנים שידברו בשפה אחת עם דלת הכניסה. לשם כך בדור דיזיין פיתחו דלת פנים שבנויה על קונסטרוקציה מאלומיניום עמידה לאורך שנים בציפוי אנודייז וחיפוי מעוצב בגימור זכוכית בדוגמאות שונות. ניתן לשלב צבעים כיד הדימיון כך שיתאימו לדלת הכניסה. דלתות הפנים מיוצרות מחומרים זהים ובשיטה דומה לדלת הכניסה ולכן ניתן לקבל התאמה מליאה בין דלת הכניסה לדלת הפנים.
בדור דיזיין הלכנו צעד קדימה ופתחנו דלת פנים מעוצבת בקו אפס. הדלת מתאפיינת בהתקנה בקו אחד עם משקוף הדלת וקיר הכניסה. הדבר משדר שקט בשל העדר הנישה המוכרת של משקוף הדלת. בנוסף משקוף הדלת כולל חיפוי תואם לחיפוי הדלת..
ניתן לשלב עיצובים לפי טעם הלקוח.

דלתות פנים דור דיזיין - היחידות עם 15 שנות אחריות

דלתות פנים דור דיזיין – היחידות עם 15 שנות אחריות

דוגמאות לדלתות פנים:

DI-5103-דלתות פנים דוגמא DI-5103-דלתות פניםDI-5080-דלתות פנים דוגמא DI-5080-דלתות פנים