דלתות פלדה -תרומה לביטחון האישי

דלתות פלדה פותחו למען הבטחון האישי. כאשר תופעת החוצפה בעולם בכלל גברה אצל פושעים היא הוכפלה בריבוע. אם פעם היה מספיק וילון או לוח עץ שסגר את הכניסה לבית הרי שעם השנים נוצר צורך לנעול את הדלת עם מנעול פשוט שכל דלת שלישית היה לה את אותו המפתח. כאשר הפשיעה גברה נאלצו להשתמש במנעולי ציליחנדר שקשה יותר לשכפל אותם וההתאמה בין צילינדר אחד לשני כמעט לא קיימת. וכארש התעוזה גברה ואת המנעול לא התאמצו לפרות אלא פשוט נסרו את הדלת נולד הצורך לדלת שעשויה ממתכת וקשה יותר לפריצה – דלת פלדה.
דלת הפלדה קנתה לעצמה מקום של כבוד לאורך שנים רבות במיוחד בארץ בשל היותה מענה טוב לבטחון האישי. כאשר יצאתה מהבית ונעלתה אחריך את דלת הפלדה ידעתה שאורחים בלתי קרואים לא יכנסו דרך הדלת. דלת הפלדה פשוט תרמה תרומה נכבדת לבטחון האישי. כיום גם כאשר קיימת אפשרות לפרוץ אליך הביתה דרך החלון, כאשר ביתך נעול עם דלת פלדה אתה מרגיש בטוח יותר וזה כבר שייך יותר לתחום הפסיכולוגי שרואה את הכניסה הסטנדרטית לבית כמקום שצריך להיות מוגן על אף שקיימות אופציות פריצה נוספות.
הסיבה לכך שדלת הפלדה הצליחה לכבוש את השוק של דלתות בטחון היא מהסיבה שהדלת בנויה על פי מפרט טכני חכם שנותן מענה גם לצד הבטחוני וגם לצד האקוסטי ובנוסף מעול רב בריחי. לפרטים על מפרט דלת פלדה לחץ כאן.

דלת פלדה קלאסית

ההצלחה של דלתות פלדה בשוק הדירות התבטאה בכך שבכל בניה חדשה שהחלה בעשרות השנים האחרונות כללה גם דלת כניסה מפלדה. בשנים האחרונות כבר לא מסתפקים בדלת פלדה שאין ספק תורמת תרומה נכבדה לבטחון האישי כי אים דורשים דלת פלדה מעוצבת. דלת שלוקחת את כל היתרונות של דלת פלדה ומוסיפה לה את הפן האסטטי עיצובי. דור דיזיין היא חברה מובילה בתחום דלתות פלדה מעוצבות והיא בעלת המבחר הגדול ביותר בארץ של דלתות פלדה מעוצבות במגוון סגנונות ורמות מחיר. אתם מוזמנים לסייר בקטלוג דלתות מעוצבות – דור דיזיין.

דלתות פלדה D9588

דלתות פלדה D9588 

דלתות פלדה D9585

D9585