דלתות מעוצבות לכל סגנון

בחירת דלת מעוצבת לכניסה לבית – זו לא עוד בחירה של דלת – מדובר בבחירה בעלת משמעות ומעידה לא מעט על האופי העיצובי והאישי של דיירי הבית. בתים גדולים נבנים עם כמה כניסות לבית . זו יכולה להיות כניסה מהחצר, חנייה, מהמטבח וכאמור מהפרונט של הבית – הכניסה לבית חייבת לבלוט אם יש לכם דלתות מעוצבות מותקנות בכניסה מרהיבה ביופייה.
ואם כבר דלתות מעוצבות – את מרבית כספכם השקיעו בדלת הכניסה עיצוב דלת הכניסה היא משמעותית ויש לא מעט אנשים , המאמינים בתורת הפנג שוואי וכיצד היא משפיעה מבחינה אנרגטית על המשך היום שלהם בסיבה הטבעית שלהם ובתוך הבית.
פנג שוואי היא תורה שלמה – המאמינים בה מעוניינים בגדול בחיים זורמים. ועל פיה פועלים אפילו כשמדובר במיקום המיטה הזוגית בחדר. האם להציבה לאורך, לרוחב , ליד החלון מתחת וכן הלאה . חשיבותן של דלתות מעוצבות בכלל ובפרט דלתות כניסה על פי תורה זו, היא בלתי מתפשרת. כך שאם אתם בתהליך בניית ביתכם בכפר , בעיר או בקיבוץ, חשוב שתקראו מעט על התורה אם גם אתם מעוניינים בזרימה חופשית וטובה בחיים.

דלתות מעוצבות וגם בטיחותיות

דלת הכניסה – היא המחסום והכניסה של אנשים ושלכם במשך היממה ובכלל. לכן חשיבות דלתות מעוצבות היא לא רק שימת דגש על עיצוב וחוסר התפשרות על בטיחות בגלל העניין העיצובי.
שלבו את שניהם יחד באותה נשימה.
ישנם אנשי מקצוע המעצבים דלתות מעוצבות עם בטיחות מקדמת שלא מביישת אף פלדלת.
מדובר בדלתות המצוידות במנגנוני בטיחות ומנעולים חכמים. ככל שתשקיעו יותר תגיעו להגנה מרבית ונעילה בטוחה ועיצובית.
כך או כך התייעצו אודות העיצוב עם אדריכל דלתות שיפרוס בפינכם פרספקטיבה של עולם שלם בתחום עיצוב הדלתות. אם חשבת שאתה מגולגל בנשמתך בדוכס אנגלי – תוכל לממש את החלום בכול פעם שיכנסו האורחים לביתך, ירגישו שהגיעו לארמון מלוכה אנגלי. כך לגבי מוטיבים עיצוביים מיפן, בעלי מראה וגימורים נקיים המאוד פופולאריים בימינו אנו – הימים המודרניים ובעלי ההשפעה הגדולה בתחום העיצוב משאר המאות .
גם דלתות כמו פינות אוכל, פינות ישיבה ורהיטים אחרים חשוב להתאים לתושבי הבית וכאשר מדובר בילדים קטנים יש לדאוג ולבחור מוצרים המותאמים גם לבטיחותם.

דלתות מעוצבות – שילוב ויטראז'
דלת ברזל כבדה מעוצבת לכניסה
הזכרנו סגנונות שונים של דלתות מעוצבות. גם מהשראות קודמות וגם מעוצבות בסגנון מודרני ועכשווי. כמו כן, יש את דלת הברזל הכבדה שמלווה אותנו כבר מאות שנים ומשתנה בעיצובה בהתאם לתקופה בה אנו חיים.
מדובר בדלת ברזל כבדה במיוחד אם תרצו – שתאפשר לכם בטיחות ברמה גבוהה מאוד. כלומר: בטיחות מירבית בכניסה לבית. רוב דלתות הברזל עשויות מפרופילי ברזל ודגיל .
החיסרון של דלתות ברזל לעומת דלתות מחומרים שונים כמו עץ. היא טריקת הדלת נשמעת הרבה יותר מסיבים וחזקה – לא מומלץ שיש קטנטנים בבית – לכו על עיצובי דלתות מעץ כשיגדלו התקינו דלת כניסה מברזל מעוצבת על פי העדפתכם.דלתות כניסה D9699D9565-Updateדלתות כניסה D7147