דלתות כניסה

בחירת דלתות כניסה לבית היא אחד הדברים שהבחירה שלהם קשה במיוחד. מה הסיבה לקושי ומה הפתרון.
הקושי בבחירת דלת כניסה נובעת ממספר סיבות עיקריות:
1. בחירת דלת כניסה נדרשת עוד בשלב מוקדם של בנית הבית. בשלב של בנית השלד שבו אנו נדרשים ליצוק את משקוף הבניה כבר בשלב זה. זהו שלב שעדיין קשה מאד לראות איך הבית יראה במציאות עם כל ההשפעות של הסביבה, חיפוי הקירות, ועוד. רובנו מתקשים לדמיין נכון איך יראה הבית על פי התוכניות ואפילו על פי ההדמיות הממוחשבות. ומכיון שבחירת דלת כניסה מושפעת ממראה הכניסה של הבית לכן הבחירה קשה.
2. לכל בית יש לפחות שתי דעות שכל אחד חושב שהטעם שלו טוב יותר ודלת הכניסה שנראית לו היא הכי מתאימה.
3. קיימים היום מספר רב של משווקים ויצרנים של דלתות כניסה מעוצבות ומספר הדגמים הקיימים בשוק הוא אין סופי וזה רק מקשה על מלאכת הבחירה.
4. דלתות כניסה מעוצבות מיוצרות ממגוון רחב של חומרים כך שלעיתים דלת כניסה שמוצאת חן בעיננו לא בהכרח עונה לקריטריונים נוספים שאנו מצפים מדלת הכניסה למלא.
5. דלת כניסה מעוצבת היא המראה של הבית ולכן רמת הגימור והעמידות של הדלת לאורך שנים מאד חשובה. לא כל יצרני הדלתות מקפידים על רמת גימור ושימוש בחומרים איכותיים. מי מבטיח לנו את איכות הדלת שנבחר.
6. גם אחרי שכבר בחרנו את הדגם של דלת הכניסה לא תמיד אנחנו בטוחים לגבי הצבע
ועוד סיבות רבות שמקשות על הבחירה

אנחנו בדורדיזיין מודעים לקשיים האלו ואנחנו משתדלים לתת פתרונות לחלק מהקשיים האלו
1. הקושי שנובע מהצורך לבחירת דלת כניסה בשלב מוקדם בשל הצורך ביציקת משקוף הבניה אנחנו מאפשרים ללקוח לרכוש משקוף בניה שיתאים למגוון רחב של דגמים של דלתות כניסה כך שהבחירה הסופית של הדלת תוכל להתבצע בשלב מאוחר יותר
2. לקושי הנובע ממספר דעות בכל בית יש פתרון. בדור דיזיין יש מגוון עצום של דלתות כניסה מעוצבות ובנוסף כל דלת ניתן לבצע בה שינויים בהתאם לטעם הלקוח – "עיצוב אישי" – המגוון הרחב של דלתות מעוצבות והיכולת להוסיף טעם אישי מאפשרת לגשר בין מספר דעות.
3. הקושי בבחירת דלת מעוצבת מבין יצרנים שונים – בדור דיזיין תוכלו למצוא מגוון כלכך רחב של דלתות מעוצבות שלא תזדקקו לדוגמאות נוספות וגם אז תוכלו לשלב את טעמכם האישי בעיצוב הדלת.
4. כל דלתות הכניסה המעוצבות של דור דיזיין בנויות על פלטפורמה של דלתות פלדה – מה שמבטיח איכות ועמידות לאורך שנים.
5. הקושי בבחירת דלת מעוצבת שתהיה גם מיוצרת מחומרים איכותיים ועמידה לאורך שנים – בדור דיזיין הלקוח מקבל עם הדלת תעודת אחריות עם מספר סידורי שמוטבע על הדלת עצמה המבטיח את מקוריות הדלת ועמידתה בקריטריונים מחמירים של בקרת איכות.
‪.‬6 בדורדיזיין הלקוח בוחר את צבע הדלת מתוך מגוון רחב של צבעים מתוך קטלוג הצבעים של "דורדיזיין"
אם עדיין יש לך שאלות את/ה מוזמן לפנות אלינו ישירות בטלפון: 1-700-500-580 ו/או לאחד מחנויות המפעל שלנו.

דלת פלדה סדרת חלונות

D9735 דלתות פלדה


דלתות כניסה D7002

דלתות כניסה D7002


דלתות פלדה D9491

דלתות פלדה D9491


D7226-דלתות כניסה תדמית

D7226-דלתות כניסה תדמית

דלתות כניסה D7206

D7206