דלתות כניסה – עיצובים וסגנונות

דלתות כניסה מתאפיינות בסגנונות ועיצובים שונים שבאים לידי ביטוי בצבע הדלת, חומר הגלם ממנו עשויה הדלת (פלדה, עץ גושני, עץ מצופה, מתכת, אלומיניום, זכוכית ועוד.) הפרזולים שמורכבים על הדלת, הידיות, הפנלים, נוקשים, עיניות צירם, אבזרי קישוט ועיצוב ועוד.
לקטלוג דלתות מעוצבות המלא שלנו לחץ כאן
דלתות כניסה מעוצבות בסגנונות שונים ומגוונים
בחירת סגנון דלת כניסה בדרך כלל מושפע מהסגנון העיצובי הכללי של האוכלוסיה בה ממוקמת הדלת, תוך רצון לביטוי עצמי. כגון:
דלת כניסה בסגנון יווני זו דלת שהאלמנטים המרכיבים אותה מושפעים מהסגנון שהיה מקובל ביוון שכולל כותר עליון כותר אמצע וכותר תחתון וביניהם מסגרות שזהו סגנון המזכיר את הבניה היוונית של פעם עם העמודים שבראשם כותר אבן מעוצב.
דלת כניסה בסגנון נפחות זו דלת שמושפעת מסגנון הדלתות בעת העתיקה בה הטכנולוגיה לא היתה מפותחת ונאלצו להשתמש באבזרי מתכת גסים לצירי הדלת, המנעול, המסמריםשחיברו את חלקי הדלת ועוד וכדי לתת לה אופי נתנו לאלמנטים הללו אופי וצורה.
דלת כניסה בסגנון היי-טק – זו דלת בסגנון עכשווי שמותאמת לעידן ההיי-טק שבו הכל מעוצב בקווים ישרים ונקיים שילוב של זכוכית ומתכת – סגנון קר ולכן דלתות כניסה בסגנון כזה בדרך כלל ישמשו כניסה למשרדים יוקרתיים או לבתים המעוצבים בסגנון נקי ולא מקושקש.
דלתות כניסה משולבות ויטראז' אלו דלתות כניסה בסגנונות שונים שמשולב בהן ויטראז' המוסיף לדלת מימד עיצובי נוסף. זה יכול להיות דלת בסגנון יווני עם חלון ויטראז' בסגנון יווני או דלת בסגנון נפחות עם חלון ויטראז' תואם.
ועוד דלתות בסגנונות שונים ומעניינים.
בעידן הגלובליזציה בה אנשים עוברים מארץ לארץ וממחוז למחוז, מבקרים בכל העולם מצלמים ומיבאים סגנונות עיצוב משלהם סגנון הדלתות חצה יבשות ועבר מותציות שונות בנוסף להתקדמות בתחום הטכנולגי שמאפשר לשדרג סגנונות שונים ולשלב בין סגנונות וליצור סגנונות חדשים כגון דלת בגנון יווני משולבת ויטראז' ממוחשב.
נוסף לכך הדרישה בשוק לדגמים חדשים והרצון להתחדש ולרענן לעיתים תכופות מאלץ את מעצבי הדלתות ווהיצרנים לא לשקוד על השמרים ולפתח ולהמציא דגמים חדשים.
כזו היא דור דיזיין שלא מפסיקה לרגע לפתח ולעצב דגמים חדשים וגם הדגמים הקיימים עוברים מותציות בהתאם לרצון הלקוח כך שאין כמעט דלת הזהה לחברתה היוצאת מפתח המפעל.
נוסף לסגנונות ולאלמנטים העיצובים נכנס גם תחום צבע האומנותי שדור דיזיין מתמחה בו . זה כולל שילובי צבע מעניינים בטכניקות שונות, יצירת תקסטורה על הדלת שנותנת לה אופי תלת מימדי נוסף , טכניקות הדפסה מובלטת על כל הדלת היוצרת דוגמאות המשתלבות עם דוגמאות בחלונות הויטראז' דבר היוצר הרמוניה מושלמת בין הדלת לחלון הויטראז' המורכב עליה.

עם השנים ההבדלים בין הסגנונות השונים הקיימים במדינות שונות מתערבבים ויוצרים מיקס חסר זהות שלא ניתן לשייך אותו בהכרח עם אוכלוסיה כזו או אחרת.
לקטלוג דלתות מעוצבות המלא שלנו לחץ כאן

דלתות פלדה D9491

דלתות פלדה D9491

D9565-Update

דלתות כניסה D7002

דלתות כניסה D7002