דלתות כניסה – הראה לי את דלת הכניסה שלך ואומר לך מי אתה

למה דור דיזיין משקיעים כל כך הרבה בפיתוח דגמים חדשים עם גמישות רבה ללקוח.

כשאדם בוחר דלת כניסה לביתו, למשרדו או אפילו דלת כניסה למפעל שלו כאשר יש לו אפשרויות בחירה בין סגנונות שונים הוא יבחר דלת שהוא מתחבר אליה יותר מהאחרות וככל שקיימות יותר אפשרויות בחירה בין סגנונות שונים הרי שהבחירה של האדם תשקף יותר ויותר את אופיו ומזגו של האדם. זה נכון גם לגבי רמת הביטחון של הדלת. אדם פחדן יבחר בדלת בעלת מקסימום אלמנטים של בטחון כגון דלת פלדה עם מנעול רב בריחים וכדומה. לעומתו אדם בעל בטחון רב לא יחשוש לקחת דלת עץ מעוטרת בחלון גדול במרכזה. הדבר נכון לאו דווקא לגבי דלתות כניסה אלא בעצם לגבי כל דבר שעומד לבחירה בפני האדם ויש לו מספר רב של אפשרויות וסגנונות הרי שמטבע הדברים הוא יבחר את הדבר בעל סגנון שמדבר אליו ובעצם הוא משתקף בו.
הדבר בולט במיוחד בדלתות כניסה שכן בתחום זה קיים מגוון עצום של דגמים וסגנונות עם אפשרויות לביטוי עצמי גם בתוך הדגמים הקיימים במיוחד בדור דיזיין שם נותנים ללקוח אפשרויות להתאים את העיצובים לטעמו כגון שילוב אחר של סורג על דגם דלת קיים או אפילו ליצור לעצמו סורג ייחודי משלו, או ויטראז' בדוגמא ובצבעים שהלקוח אוהב או אפילו ליצור ללקוח דוגמת ויטראז' יחודית לו עלפי דרישתו וסגנונו.
כמובן שלבחירת דלת כניסה יש שיקולים נוספים שלא תמיד תלויים בלקוח כגון דרישת חברת ביטוח לדלת פלדה ללא חלון כשהוא היה מעדיף דלת עם חלון וכדומה. אולם אם מנטרלים את השיקולים הנוספים שאינם תלויים בלקוח הרי שהטענה הזו נכונה. דלת הכניסה שלך שאתה בחרתה היא ההשתקפות שלך.
לא אחת אנחנו עוברים ברחוב בו ניתן לראות את דלתות הכניסה של הבתים ואנחנו יכולים לשער מי הדיירים הגרים שם כאשר אלמנטים נוספים הסובבים את דלת הכניסה בדרך כלל מחזקים את התחושות. למשל בית שהכניסה שלו לא מוסתרת והדלת המעטרת אותה היא דלת בעלת גוון בהיר ועיצוב חם ומעודן הרי ברור לנו שגרים בבית אנשים שביתם פתוח לאורחים והם בעלי מזג נעים ומזמין.
זו גם הסיבה שבה אנשים משקיעים המון זמן וכסף בשיטות וחיפוש אחר דלת כניסה שתקלע בדיוק לטעמם הן מבחינת הסגנון, הן מבחינת הביטחון של הדלת, והן מבחינת רמת הגימור וזו גם הסיבה שאנחנו ממליצים לכם לסייר באתר שלנו ולראות את המגוון הרחב של דלתות מעוצבות שבוודאי אחת מהן תתאים לכם והיא זו שתומר לכל הבאים בשעריכם, מי אתם.

D9801-דלתות כניסה D9801-דלתות כניסה