דלתות כניסה – הייטק – קו אפס
דלת כניסה מעוצבת קו אפס הכוונה לדלת בהתקנה שטוחה – משקוף הדלת וחזית הדלת מבחוץ בקו אחד.
דלתות קו אפס מאפשרות לעצב כניסות לחללים גדולים כך שהעיצוב של הדלת נמשך על פני כל קיר חלל הכניסה. מכיוון שמדובר בדרך כלל בקירות גדולים העיצוב מבוסס בדרך כלל על חיפוי לוחות בצורות פסי רוחב כך שדוגמת הפסים שעל הדלת נמשכת גם על פני הקירות שמימין ומשמאל לדלת וכן מעל הדלת עד לגובה בלתי מוגבל.
חיפוי הדלת והקירות נעשה על ידי לוחות מורכבים בציפוי אלומיניום צבועים בצבע לפי בחירה בגימור מבריק. הגימור המבריק יוצר השתקפויות על פני כל קיר הכניסה ויוצרות אפקט מדהים.
דלתות הכניסה בקו אפס מיוצרות על בסיס דלתות פלדיניום יוקרתיות עם משקוף יחודי שמאפשר להרכיב את הדלת בקו אפס עם קיר הכניסה. הדלתות מצוידות כמו כל דלת פלדה יוקרתית במנעול איכותי וצילינדר מולטילוק
האפשרות לבצע חיפוי תואם על הקירות לעיתים מיתרת את הצורך לעשות טיח או חיפוי אבן וכדומה מכיון שממילא הקיר עובר חיפוי.
אפשרויות לעיצוב הדלת ביחד עם החלל מסביב בעיצוב אחיד
סדרה זו של דלתות מתאימה לסגנון עיצוב הייטקי עם מינימום אלמטים עיצוביים. העובדה שלא רואים משקוף מחברת את הסדרה הזו לסגנון ההייטקי יותר מדגמים אחרים. כך שהדלת מהווה אלמנט כמעט בלעדי בעיצוב הכניסה והיא זו שנותנת את הטון במראה החלל של הכניסה. במקרה זה לצבע הדלת יש משקך סגולי כמעט של 100 אחוז .
בלעדי בדור דיזיין
דוגמא

 דלתות כניסה D7054

דלתות כניסה D7054


דלת קו אפס כחולה

דלת קו אפס כחולה


דגם בצבע כחול

דגם בצבע כחול

דלתות כניסה קו אפס

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מבנים אשר מכילים דלתות כניסה קו אפס. מדובר בדלתות כניסה שעומדות בקו אחד עם הקיר, במילים אחרות, אין רווח בין הקיר לדלת, אין משקוף עבה אשר יוצר הפרדה, מדובר על קיר חלק שבחלק מסוים שלו מותקנת דלת והיא חלק בלתי נפרד ממנו.
הרעיון של דלתות כניסה קו אפס הוא רעיון עיצובי חדשני, שכן בעבר היה נהוג ליצור הפרדה בין השניים, היה נהוג להשתמש בדלתות שהן מעט בולטות קדימה וברוב המקרים הן נמצאות מספר סנטימטרים מאחורי הקיר, מה שאיפשר התקנת משקופים וקורות עבים, וכן איפשר יצירת חיץ בין הדלת למבנה ולקיר.
במקרה של דלתות כניסה קו אפס, אפשר לראות שמדובר בקו אחד, מה שמונע הפרעה לזרימה של העיצוב וכן לנראות של הקיר. בצורה כזו אין הפרדה בין השניים. חשוב להדגיש, שזה יכול להיות קיר צר, כמו בפתחים של מבני מגורים משותפים, וזה יכול להיות קיר רחב, כמו בבתים פרטיים וכן במבנים אחרים. נהוג למשל להשתמש באופציה של דלתות כניסה קו אפס במוזיאונים, גלריות, משרדים ומבנים אחרים שמקפידים על עיצוב חיצוני מודרני ומרשים.

דלתות כניסה קו אפס

יתרונות קו אפס

מלבד היתרון בעיצוב של הקיר והדלת, הרי שאנחנו יכולים למצוא יתרון אחד בולט בכל הקשור לצבע. במקום שתהיה הפרדה והבדלה בין צבע הקיר לצבע הדלת, במקרה של דלתות כניסה קו אפס, אנחנו יכולים ליהנות מצבע אחיד. בדרך כלל, נהוג להשתמש בצבעים מגוונים, למשל אפור, לבן, וצבעים אחרים.
יתרון נוסף הוא, ההתקנה היא הרבה יותר נעימה לעין, מאחר ומדובר בקו אפס, לא בהכרח רואים שמדובר בדלת, ועל כן גם אלמנטים שמשרתים אותנו בזמן התקנת הדלת, אינם נראים לעין.

כיצד בוחרים דלתות קו אפס

כאמור, יש לבחור דלתות כניסה קו אפס על פי העיצוב של המקום וכן על פי הגודל של הקיר ובכלל על פי גודל המקום. כך נעשה את הבחירה הנכונה והמושכלת.
פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית
אצלנו בדור דיזיין תוכלו למצוא דלתות כניסה קו אפס, פנו אלינו עוד היום בטלפון 1-700-500-580 וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות.
דלתות כניסה קו אפס