דלתות כניסה אלומיניום

דלתות כניסה מיוצרות כיום ממגוון רחב מאד של חומרים. הטכנולוגיה המתפתחת מאפשרת ליצר דלתות מחומרים משולבים כגון: עץ ומתכת, עץ וזכוכית, מתכת ועץ, אלומיניום וזכוכית, אלומיניום ופלדה ועוד..
עד לא מזמן, דלת אלומינים נחשבה לדלת פשוטה המורכבת ממסגרת אלומיניום ולוח זכוכית. לעיתים חילקו את הדלת למספר חלקים כדי לחזק את הדלת או לתת לה מעט אופי. דלתות אלומיניום שמשו לכניסה לחנויות, חללים משרדיים אבל לא נעשה שימוש רחב בדלת אלומיניום כדלת כניסה ראשית לבתים, וילות, משרדים.
וזאת בין השאר בגלל המראה הקליל והפשוט.

הטרנד החדש בתחום דלתות כניסה מעוצבות, הוא דלתות מעוצבות אלומיניום שהם בעצם דלתות פלדה מעוצבות בדגמי הייטק.
בדור דיזיין משלבים יתרונות של דלת פלדה ומקנים לה מראה אקסלוסיבי של דלת אלומיניום יוקרתית.
פיתחנו בדור דיזיין פרופיל אלומיניום עם מסילה שחובק את דלת הפלדה. לפרופיל יש מסילה שדרכה משחילים לוחות אלומיניום ברוחב מותאם לפי דגם הדלת ובין הלוחות פס אלומיניום תואם לחיבור מושלם. לוחות האלומינים עוברים עיבוד יחודי וצביעה.
דלתות אלומיניום – הייטק נמכרות עם חיפוי אלומיניום דו כיווני/צד אחד. דלת אלומיניום – הייטק זוכה לגימור מוקפד ביותר. דלת זו היא בעלת מראה יוקרתי ומרהיב. אדריכלים משתמשים בדגמים אלו לכניסה לבתים יוקרתיים, משרדים שחשוב להם לשדר יוקרה כגון משרדי עורכי דין, אדריכלים, וכדומה.
בדלתות אלמיניום – הייטק משתדלים לשלב שני גוונים קונטרסטיים. גוון ראשי בהיר של כל הדלת + שילוב פס אלומיניום צבוע בגוון כהה תואם.
בדלתות אלו משלבים בדרך כלל גם ידיות יחודיות מאלומיניום, נירוסטה וכדומה על מנת להשלים את המראה היוקרתי. בדור דיזיין עיצבנו מגוון ידיות המתאימות במיוחד לדגמי הייטק.
דלתות כניסה דגמי הייטק לא כוללים בהכרח רק דלתות אלומיניום אלא גם דגמים בעיצובים וחומרים נוספים. ראה קטגוריה דגמי הייטק

דלתות כניסה D9699 דלת פלדיניום דגם D9699 פסים