דלתות בבית – פתח ליופי ובטיחות
בונים בית חדש? משפצים? חשים צורך בשינוי? אחד האלמנטים החשובים ביותר מבחינה ויזואלית בבנייה מודרנית הן דלתות הבית – אם דלתות הכניסה ואם דלתות הפנים. בנוסף לכך, דלתות הכניסה מהוות כמובן גם יחידות שמירה "בילט-אין" ומכאן שתפקידן כפול: הצהרה צורנית על טיב וסגנון הבית שמאחוריהן ובמקביל הגנה פעילה על המתחם הביתי הפרטי. בשל החשיבות והמורכבות הזאת – הבחירה בדלת איכותית ובטיחותית מאחד וכזו המקרינה על עיצוב הבית כולו מאידך – חשוב מאד לזכור כמה דברים חשובים בזמן תהליך ההתלבטות וקבלת ההחלטות בקשר לסוג הדלתות שיותקנו בבית.

בשוק דלתות הכניסה ישנה העדפה ברורה כיום לדלתות מעוצבות. דלתות כניסה כאלה, יכולות לתת מענה הן לצרכים עיצוביים ואסתטיים שונים, כולל סוגים מגוונים של כניסות בית, ובנוסף עשויות מחומרים עמידים ואיכותיים, על בסיס פלדה. בבואכם לבחור דלת כניסה חדשה לביתכם, חשוב שתתנו את הדעת על המראה של סביבת הבית החיצונית (בין אם המראה הקיים ובין אם מראה עתידי מתוכנן לאחר השלמת בנייה וטיפוח גינון) ולא פחות חשוב מכך – על הרמיזה שתרצו להעביר באמצעות הדלת לגבי סגנונו של הבית פנימה. דלתות מעוצבות המשמשות כשער הבית חייבות כמובן לשרת אתכם גם כחסם בטיחותי ובטחוני ועל כן מומלץ לרכשן אך ורק מיצרנים מורשים ובעלי מוניטין המוכרים דלתות בעלות תווי תקן ותווית איכות.

בתחום דלתות הפנים השיקולים שונים מעט. כאן המניע העיקרי מאחורי תהליך הבחירה הוא אסתטי בלבד ולכן ישנה אפשרות לגיוון רב יותר. עיצובים בזכוכית, בעץ או במתכת אפשריים כחלק מיחידת הדלת הפנימית. גם בכל הקשור בדלתות פנימיות, חשוב לבחון את התאמת הדלת לסגנון העיצוב הכלל ביתי ובנוסף לזכור תמיד כי לדלת שני צדדים וכי חשוב לבחור דלתות פנים שיחברו בין חדרי הבית השונים כך שמראן יתרום להרמוניה העיצובית של שני החדרים אותם היא נועדה לשמש.

בעידן המחשוב והאינטרנט ישנם אתרים מצויינים של יצרני דלתות שמציעים לכם לשוטט בין גלריות של דלתות מעוצבות ולבחור לכם כמה וכמה דגמים מועדפים, שעם מספריהם תגיעו לחנות ותוכלו לשמוע מהמוכרים אודות מחיריהן, יתרונותיהן הבטיחותיים ותכונותיהן האחרות. כשאתם מתלבטים בין דגמים, אל תשכחו כי ישנן בשוק חברות המציעות דלתות בעיצוב אישי, שיוכלו לעיתים לאפשר לכם לבצע שינויים קטנים באחד הדגמים הקיימים, שינויים שיהפכו אותו להולם במדויק את צרכיכם וטעמכם האישי. בכך תבטיחו כי הדלת המעוצבת שלכם תוכננה בקפידה כדי לתת מענה הן מבחינה בטיחותית והן מבחינה עיצובית, ובנוסף מעבירה ומבהירה אמירה סגנונית והצהרה ייחודית משלכם.

דלתות כניסה D7201

דלתות כניסה D7201


זכוכית שמנת

D9788-דלתות כניסה


D9787-דלתות כניסה

D9787-דלתות כניסה


דלתות כניסה D7204

דלתות כניסה D7204

דלת פלדיניום ויטראז׳ כנף וחצי

D9810 דלת כניסה זהב