דור דיזיין- זכוכיות מעוצבות

בשנים האחרונות גילו את הזכוכית מחדש. אם עד לפני מספר שנים השתמשו בזכוכית רק לצורך זיגוג חלונות, חלונות ראווה, ובעצם התיחסו אליו כאל חומר שמאפשר מחיצה עם מעבר אור .
בשנים האחרונות גילו את המראה היוקרתי של הזכוכית בוריאציות שונות ומשונות עד כי אין כמעט תחום שבו לא משלבים זכוכית. הטכנולוגה החדישה ופיתוח חומרים עמידים הן בתחום הצבע והן בתחום ההדבקה מאפשרים כיום לעבוד עם זכוכית ביתר קלות.
כיום משלבים זכוכית בחיפוי קירות במטבחים, משטחי עבודה במטבח, שולחנות משרדיים. חיפוי קירות במקלחות, דלתות זכוכית לאורונת קיר, דלתות זכוכית לארונות מטבח, דלתות זכוכית לארונות מקלחת, משרדים ועוד.
מה שעושה את הזכוכית לפופולרית הוא האפשרות לצבוע את הזכוכית ו/או לבצע עיבוד אומנותי מצד אחד של הזכוכית שהוא הצד האחורי המוצמד לקיר שהופך את הדוגמא/עיצוב למוגן ולא פגיע וחזית הזכוכית נשארת מבריקה וחלקה ולא פגיעה. זאת בנוסף ליתרון הבולט של הזכוכית והוא עמידות גבוה לשנים רבות עם רמת השחיקה מאד גבוה. בנוסף לאיזורים מסוימים בהם נדרשת בטיחות גבוה ניתן לחסם את הזכוכית.
בדור דיזיין עושים שימוש רב בזכוכיות בתחום הדלתות המעוצבות ומשתמשים בטכניקות יחודיות בתחום עיצוב הזכוכיות. לאחרונה פתחנו בדור דיזיין מחלקה חדשה בתחום זכוכיות מעוצבות לשימושים רבים ביניהם גםן יצור דלתות לארונות מטבח ומקלחת עם פרופיל אלומיניום בלעדי.
דורדיזיין גלס משתמשת בידע מצטבר של עשרות שנים מתחום דלתות כניסה מעוצבות שבו היא מהמובילות בשוק. בתחום דלתות הכניסה המעוצבות דור דיזיין שילבה ויטראז'ים אומנותיים וזכוכיות בעיבודים שונים בדלתות שהיא מעצבת ומיצרת
לצפיה בדוגמאות של זכוכיות מעוצבות ויטראז׳ים – לחץ כאן