דלת דמוי עץ

בית בעיצוב כפרי

בית בעיצוב כפרי

מי לא חולם על בית בעיצוב כפרי, מסוג הבתים שמתהדרים עם ריצוף פרקט עץ,חלונות העשויים עץ, חיפויי קיר, תאורה בסגנון כפרי, מטבח כפרי ,דלתות פנים מעוצבות ,וכמובן ריהוט כפרי ואקססוריז בהתאם. אין כמו בית כפרי מעוצב להרגיש פרובנס כאן בישראל. ואכן יש רבים שבוחרים לעצב את ביתם בסגנון כפרי ולהעניק לו אוירה חמימה.
יש שאינם הולכים על הקונספט בצורה מאסיבית עד כדי כך אך בכ"ז רוצים עיצוב באוירה כפרית ומתהדרים בפריטי עיצוב כמו מטבח כפרי עם דלתות מעץ מלא, קרניזים דקורטיביים בסגנון כפרי , תאורה מתאימה,רהיטים מעץ מלא  וכמובן איך אפשר בלי  – דלתות כניסה מעץ ,אחת לחזית הבית ואחת לכניסה האחורית. דלת כניסה מפוארת מעץ שהיא למעשה דלת פלדה עם ציפוי עץ.
אין ספק שבית בסגנון כפרי משדר אוירה ביתית, רומנטית וחמימה.
עץ הוא חומר טבעי , מאסיבי המשדר אלגנטיות וחזרה אל הטבע .לא פלא שהפופולאריות שלו גבוה. לצד הטרנד של מטבחים מודרניים יש לא פחות ביקוש למטבחים כפריים מעץ מלא ולא סתם מטבחים כפריים אלא אלו המעוצבים בהתאמה אישית.
עץ הוא חומר יקר, עץ הוא חומר אלגנטי אך לא כל המטבחים והרהיטים הנראים עץ חייבים להיות מעץ מלא אמנם יש לו הרבה יתרונות אך גם חסרונות – הוא יקר, דורש תחזוקה של שימון בשמן, שינוי צבע וצורה עם הזמן ולעיתים המאסיביות שלו ,זאת שעושה אותו כל כך יפה היא גם הצד השלילי שלו  – הופכת את הרהיט למגושם, פחות ניתן לעיבוד וליצירת צורה וכו'.
כשמודבר בדלתות כניסה מעץ ישנם אילוצים נוספים מדוע לא להתלהב מדלת מעץ מלא – דלתות מעץ חשופות לבלאי ולפגעי מזג האויר,  דלתות כניסה מעץ פחות מאסיביות מדלתות פלדה, בדלתות פלדה יש מגגנוני נעילה המתקדמים שמוכנסים לדלתות כניסה מפלדה ומעניקים הגנה טובה יותר מפני גנבים.
בדיוק מסיבה זו וכשם שמטבחים כפריים מעץ מכילים עץ מלא בדלתות אך הארונות עשויים חומרים דמויי עץ מצופים בפורמייקה למשל, כך גם דלתות כניסה מפלדה יכולים להיות דמויי עץ ועדין להראות כמו עץ מלא, איך? טכנולוגיה מיוחדת של חומרי ציפוי לדלת .
דלתות כניסה אלו הן דלתות פלדה עם כל מנגנוני הביטחון ומעליהן ציפוי עץ המעניק לדלת מראה כפרי ומתאים לעיצוב בית כפרי לצד מטבח כפרי, ריצוף קרמיקה או פרקט וריהוט כפרי.

D7140-דלתות כניסה