דור דיזיין דלתות חוץ

איך בוחרים דלתות כניסה לבית

איך בוחרים דלתות כניסה לבית

המבחר האלמנטים לעיצוב העומד לרשותנו בבואנו לעצבדירה חדשה  או במסגרת שיפוץ כללי בבית הוא חסר תקדים. בכל תחום ותחום בעולם הריהוט ועיצוב הפנים ניתן למצוא כיום אינספור יצרנים ומעצבים, ומבחר רחב ביותר של פריטים ומוצרים.
מבחר זה תקף גם בענף הדלתות הכולל דלתות פנים, דלתות כניסה ושערים.כל קטגוריה כזאת (ואנו מדברים כרגע על דלתות כניסה ודלתות פנים) מאגדת בתוכה מגוון רחב של רמות איכות, הבדלי חומרים וגימורים וכמובן רמות עיצוב שונות.
דלתות כניסה
דלת כניסה היא הדבר הראשון שרואה כל מי שמגיע אלינו הביתה. זאת החזית של הבית, המקום שדרכו כולם עוברים ואין כמו רושם ראשוני כדי להעיד על הבאות. אז  מהם השיקולים הרלבנטיים לבחירת דלתות ראשיות לבית וכיצד נוכל לצמצם בקלות את הדלתות הרלבנטיות כך שנוכל לבצע בחירה טובה ונכונה?

התאמה לעיצוב הפנים והחוץ, בטיחות ועוד – קריטריונים לבחירת דלתות כניסה
על מנת שלא ללכת לאיבוד בתוך המגוון העצום שמציע עולם עיצוב הבית חשוב להכיר בקריטריונים העיקריים הרלבנטיים ולהתחשב בהם. זה יצמצם את הבחירה בצורה יעילה, ויאפשר לכם להגיע להחלטה מושכלת וקלה. מהם הקריטריונים הרלבנטיים בעת בחירת דלתות כניסה לבית או לדירה?

כיום כמעט כל מי שרוכש דלת כניסה יעדיף דלתות ביטחון מפלדה כדי לצמצם את הסיכוי לפריצה .
כשמדובר בדלתות כניסה נרצה לוודא כי הן חזקות ומחוזקות בפלדה ואם אפשר אף יותר מה טוב.דלתות  בעלות מנעולים איכותיים עם תו תקן ,דלתות שמקשות על פריצה ,חסינות אש ועמידות בקרית שמש.
לאחר שדלת כניסה עומדת בסטנדרטים אלו נעבור לקריטריונים המבדלים חברת דלתות כניסה אחת מאחרת – חומרים מהן עשויה הדלת, טכנולוגיית יצורה וכמובן עיצוב עיצוב עיצוב!
יש הבדלים גדולים בחומרים ובחיזוקים ששמים בתוך דלת הכניסה, בדקו ממה מורכבת הדלת ואל תסתפקו בהגדרה "דלת פלדה".
התבוננו בעיצוב הדלת – יש עיצובים פשוטים,סטנדרטיים נאים למראה ויש עיצובים המעניקים לדלת סטנדרט אחר לגמרי, בדיוק כמו בגדי מעצבים ,מגוון לא מבוטל של דלתות כניסה של דור דיזיין הן דלתות ייחודיות, דלתות שלא תראו גם אצל השכן ברחוב השני. דלת שתהיה ייחודית לכם ותעניק לביתכם מגע אישי ומעוצב.
כשמדובר על דלתות כניסה לדור דיזיין מגוון רחב של סגנונות עיצוב -מכפרי ,יווני וקלאסי ועד הייטק, זכוכית ואומנותי עם ויטראז.
נרצה למצוא דלת כניסה המשתלבת היטב עם עיצוב הבית, בפנים ו/או בחוץ. כאן מומלץ להתייעץ עם אנשי עיצוב פנים רלבנטיים, בעלי עין חדה ויכולת לסייע לנו להתאים את הדלת המושלמת והמתאימה ביותר, על פי צורת הבית ואופיו, כמו גם על פי אלמנטים אחרים בעיצוב הפנים.

לסיכום, בחירת דלתות כניסה לבית היא פעולה חשובה שכדאי לתת עליה את הדעת. התחשבו בקריטריונים העיקריים של בטיחות והתאמה אסתטית, והבחירה תהיה קלה הרבה יותר.