דלתות גם לארונות מטבח
כמות האנרגיה שמוציאים על בחירת מטבח היא כנראה לא ניתנת לשיעור. בחירת מטבח מתחילה עוד בשלבים הבסיסים של בניית הבית, היא כולל הכנת תוכניות, בחירת כלים סניטרים (כיורים וכדומה) ומיקומם, היא כוללת בחירת סגנון, בחירת צבעים ולבסוף בחירת המטבח עצמו. ללא ספק זהו תהליך ארוך ומתיש שיכול לגרום לנו להרגיש כי אין דבר ביקום מלבד המטבח שלנו. אחת הנקודות החשובות ביותר בכל התהליך הארוך הזה היא בחירת דלתות לארונות מטבח. בחירת דלתות ארונות מטבח, כמו בחירה של דלתות כניסה, בעצם משפיעה על המראה של המטבח כולו, זה החלק שקובע איך בסופו של דבר ייראה המטבח. לכן לחלק זה, של בחירת דלתות לארונות המטבח שלך, ישנה חשיבות רבה מאד.
סוגי דלתות לארונות מטבח:
כמו בדלתות כניסה גם בדלתות לארונות מטבח ישנם הדגמים, הצבעים והצורות השונות. ישנם חומרים וסוגים שונים לחלוטין לצורך בניית ארונות מטבח. להלן מספר סוגים נפוצים:
דלתות פורמייקה – סוג נפוצות מאד של בעיצוב ארונות מטבח. הפורמייקה מגיעה במבחר עצום של גוונים (ישנן חנויות שמציעות למעלה ממאה גוונים!) לדלתות פורמייקה ניתן בין השאר להרכיב ידיות אלומיניום תואמות.
דלתות פולימר יצוק – כאן מדובר בסוג מיוחד של דלת. ייחודן של דלתות למטבח אלה הוא בכך שהן מעוצבות וניתנות לקנייה כמו ריהוט אחר במגוון צורות וסיומות עם גימורים מעולים ביותר שמגיעים הן בסגנון מט והן בסגנון מבריק.
דלתות פורניר- אם ברצונכם ליצור אוירה חמימה ומשפחתית במטבח שלכם, דלתות פורניר הן כנראה הפיתרון. מדובר בשימוש בסוגי פורניר שונים הנעים בין עץ אלון, אגוז, מייפל וכדומה. הפורניר יעניק תחושת משפחתיות למטבח שלכם.
כמובן שישנם עוד סוגים רבים של דלתות לארונות של המטבח שלכם, כמו לדלתות כנסיה מעוצבות, אותם תוכלו לפגוש בחנויות וברשתות השונות.
נקודה חשובה נוספת שיש לקחת בחשבון בנוגע לדלתות לארונות המטבח ושל עיצוב מטבחים בכלל היא שישנה אופציה לשנות את הדלתות של הארונות בלי להחליף את המטבח כולו. כבר תיארנו מקודם את הטרחה הרבה בתכנון מטבח חדש. זהו תהליך ארוך ומייגע. אם המטבח הקיים נוח לכם ומתוכנן נכון וכל מה שאתם בעצם רוצים הוא חידוש המראה שלו, אתם יכולים להחליף אך ורק את דלתות ארונות המטבח ובכך לחסוך עלויות רבות, התרוצצויות וכאב ראש ועם זאת – להגיע לתוצאה הרצויה והמושלמת.
אז לפני שאתם בוחרים את סוג הדלת שתרצו לקנות מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע בתחום ולאסוף המלצות על בעלי מקצוע ולהבטיח שמוצר יהיה באיכות הגבוהה שביותר. במובן שלא כדי D9810 דלת כניסה זהב[/caption]